zaloguj

Franczyza w spódnicy - idealny biznes dla pań

MEXMO - sprzedaż kosmetyków kolorowych

Cienie do powiek, lakiery, pomadki, pudry - któraż kobieta nie odwiedza sklepów oferujących produkty do podkreślania swojej urody i wyrażenia siebie. Sprzedaż kosmetyków kolorowych jest więc ciekawym pomysłem na biznes.

Zwłaszcza, jeśli postawimy na znaną już wśród pań rodzimą markę. Polską firmą proponującą swoim klientkom wysokiej jakości kosmetyki kolorowe, szeroką gamę kolorystyczną cieni do powiek, lakierów oraz pomadek jest MEXMO. Ponadto w swojej ofercie firma posiada podkłady, pudry oraz róże do policzków przeznaczone dla każdego rodzaju cery, a także szeroki wachlarz akcesoriów oraz precyzyjnie wykonanych pędzli z naturalnego i syntetycznego włosia, z pewnością uatrakcyjnia ofertę marki.

- Naszym partnerom gwarantujemy zysk na poziomie  min. 8,5 tys. zł netto, w  przypadku niewypracowania takiej wysokości w ciągu trzech miesięcy - mówi Grzegorz Pietrowski z firmy MEXMO. - Gwarancje wyżej wymienione można utrzymać maksymalnie do 6 miesięcy, w razie niewykonania planu, strony rozwiązują umowę zwracając poniesioną inwestycje w 100 proc. Istnieje możliwość obniżenia wartości pakietu do 70 tys. zł brutto. W takim przypadku, nie ma możliwość gwarancji zwrotu inwestycji oraz gwarancji zysku.

W ramach systemu otrzymacie partnerzy otrzymają gotową koncepcję biznesu wraz z jego niezbędnymi narzędziami, takimi jak przygotowanie powierzchni handlowej w galerii (opcja wskazania również istnieje), budowa stoiska (stendu, wyspy), szkolenie dla franczyzobiorcy oraz personelu, wstępne zatowarowanie, opiekę i doradztwo w całym okresie współpracy.

- Poszukujemy osób, które osobiście zaangażują się w prace punktu dystrybucyjnego - mówi Grzegorz Pietrowski. - Mile widziane osoby to wizażystki lub kosmetyczki, bądź takie, których  pasją są kosmetyki i wizaż. Ważnym elementem są zdolności w dziedzinie handlu. Zastanowimy się również nad kandydaturą osób nie mających nic wspólnego z wyżej wymienionymi. Ponadto nasz kandydat musi dysponować kapitałem na pokrycie pakietu franczyzowego (stand-wyspa handlowa, zatowarowanie, kaucji dla galerii, pierwszy czynsz dla galerii).

Wartość pakietu 8,5 tys. zł. Dodatkowo  powinien posiadać własną  działalność gospodarczą.

Przewidywana suma inwestycji to 70 tys. zł.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.22

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem