zaloguj / zarejestruj

Konopna Farmacja

Handel Apteki i art. zdrowotne
Konopna Farmacja

LOKALIZACJA Carun Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Konopnickiej 4, 42-660 Kalety

JEDNOSTKI WŁASNE Polska 1 - Katowice Czechy 20 Wielka Brytania 1

LICZBA FRANCZYZ 6 - Kraków, Płock, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Olsztyn

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Nowa wchodząca na Polski rynek marka „Konopna Farmacja”, oferująca innowacyjne produkty dermokosmetyczne oraz spożywcze na bazie konopi, poszukuje Franczyzobiorców na terenie całego kraju. Produkty posiadają niezwykłe właściwości dla zdrowia człowieka gdyż zawierają wyłącznie naturalne składniki, a co najważniejsze oparte są na niezwykle rzadkim ekstrakcie z rośliny konopi bogatym w składnik kannabidiol (CBD) oraz na oleju konopnym, dzięki czemu przejawiają zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości. Konopie to naturalny powrót do przeszłości, który docenia coraz większa rzesza klientów. Konopie to nie narkotyk, a cudowny lek jaki oferuje nam natura.

Wymagania sieci

 • centra dużych miast powyżej 100 tys. Mieszkańców,
 • lokal od 20 do 30 m2.
 • Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Oferujemy pełne wsparcie partnerów franczyzowych od przygotowania lokalu przez pełne szkolenia pracowników po bieżące sprawy prowadzenia działalności oraz pełen know-how produktowy i sprzedażowy.

  Przewidywana suma inwestycji

  Kwota inwestycji 65,2 tys. zł na którą składa się przygotowanie lokalu wraz z wyposażeniem do rozpoczęci działalności oraz opłata licencyjna, dodatkowo pakiet startowy towarów to koszt 17 tys. zł.

  Osoba kontaktowa

  Tadeusz Szczepaniak
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem