Konopna FarmacjaCarun Farmacja Polska Sp. z o.o.
ul. Konopnickiej 4, 42-660 Kalety

605 7...
Dane ukryte

Dane ukryte

www.c...
Dane ukryte

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Nowa wchodząca na Polski rynek marka „Konopna Farmacja”, oferująca innowacyjne produkty dermokosmetyczne oraz spożywcze na bazie konopi, poszukuje Franczyzobiorców na terenie całego kraju. Produkty posiadają niezwykłe właściwości dla zdrowia człowieka gdyż zawierają wyłącznie naturalne składniki, a co najważniejsze oparte są na niezwykle rzadkim ekstrakcie z rośliny konopi bogatym w składnik kannabidiol (CBD) oraz na oleju konopnym, dzięki czemu przejawiają zaskakujące efekty w leczeniu wielu schorzeń i dolegliwości. Konopie to naturalny powrót do przeszłości, który docenia coraz większa rzesza klientów. Konopie to nie narkotyk, a cudowny lek jaki oferuje nam natura.

Wymagania sieci

  • centra dużych miast powyżej 100 tys. Mieszkańców,
  • lokal od 20 do 30 m2.

Jednostki własne

Polska 1 - Katowice Czechy 20 Wielka Brytania 1

Jednostki franczyzowe

6 - Kraków, Płock, Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Olsztyn

Wsparcie dla franczyzobiorcy

Oferujemy pełne wsparcie partnerów franczyzowych od przygotowania lokalu przez pełne szkolenia pracowników po bieżące sprawy prowadzenia działalności oraz pełen know-how produktowy i sprzedażowy.

Przewidywana suma inwestycji

Kwota inwestycji 65,2 tys. zł na którą składa się przygotowanie lokalu wraz z wyposażeniem do rozpoczęci działalności oraz opłata licencyjna, dodatkowo pakiet startowy towarów to koszt 17 tys. zł.

Osoba Kontaktowa

Tadeusz Szczepaniak

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Red Hot Chicken
Diverse