zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza w spódnicy - idealny biznes dla pań

DEPIL CONCEPT Centrum Fotodepilacji i Fotoodmładzania - specjaliści od trwałej depilacji

Fotodepilacja to usuwanie owłosienia za pomocą promieni światła. Coraz więcej osób w Polsce korzysta z tej metody usuwania zbędnego owłosienia. Z zabiegów korzystają głównie panie i dlatego jako menedżer gabinetu lub właścicielka najlepiej spełni się kobieta.

DepilConcept to innowacyjna sieć specjalistycznych gabinetów kosmetycznych oferujących najnowsze zabiegi trwałej depilacji i fototerapii odmładzania. DepilConcept obala mit skutecznej i trwałej depilacji jako produktu luksusowego dostępnego tylko zamożnym klientom.

Przewidywana suma inwestycji  już od 59 700 zł netto.

Opłaty miesięczne:

  • miesięczna opłata franczyzowa - od 0 do 1000 zł;
  • miesięczna opłata marketingowa - 1000 zł.

Podstawowe wymagania sieci: lokal o powierzchni od 30 do 50m2, najlepiej na parterze z witryną, niekoniecznie wchodzący w skład głównego ciągu handlowego, gabinet ok. 12m2 w opcji DepilConcept Inside, miejscowość powyżej 40 000 mieszkańców.

PIEROGARNIA STARY MŁYN - pierogi nie tylko od święta

Większość pań lubi gotować i marzy o otwarciu własnej restauracji. Tutaj wybór ofert franczyzowych jest bardzo bogaty i naprawdę jest w czym wybierać. Przed podjęciem ostatecznej decyzji należy więc zrobić rzetelny rekonesans i zastanowić się, jakiej restauracji czy innego lokalu gastronomicznego nie ma w pobliżu.

My prezentujemy ciekawy pomysł pierogarni ? Polacy kochają pierogi. I to nie tylko od święta. PIEROGARNIA STARY MŁYN łączy najlepsze tradycje kulinarne z nowoczesnym know-how. Na powodzenie poszczególnych restauracji składają się  potrawy przygotowywane na bieżąco (głównie pierogi), klimatyczny wystrój, świetne lokalizacje oraz rozsądna ocena potencjału franczyzobiorcy.

Pierogarnia Stary Młyn stawia na sprawdzone, tradycyjne receptury, które ciągle są udoskonalane, natomiast menu jest na bieżąco dostosowywane do upodobań gości. W Pierogarni serwowane są dania, które pamiętamy z domów naszych mam i babć, taka także jest obsługa - bardzo przyjazna i rodzinna.

Franczyzobiorcą może zostać każdy inwestor, który posiada wystarczające środki finansowe i zechce je zainwestować w otwarcie Pierogarni Stary Młyn.

Szacunkowy koszt związany z otwarciem restauracji, w zależności od rozmiarów lokalu oraz nakładu prac potrzebnych na przystosowanie go do odpowiednich standardów, może wahać się w granicach 2,5 - 3 tys. złotych za 1m2 + opłata licencyjna (35 tys. złotych, gdy umowa najmu lokalu jest na Franczyzodawcę; 50 tys. złotych, gdy umowa najmu lokalu jest trójstronna - Franczyzodawca - Franczyzobiorca - Właściciel lokalu; 65 tys. złotych, gdy umowa najmu lokalu jest na Franczyzobiorcę lub Franczyzobiorca jest właścicielem lokalu).

W przypadku atrakcyjnej lokalizacji, dobrej koniunktury na rynku oraz pełnego zaangażowania franczyzobiorcy w prowadzenie Pierogarni Stary Młyn zwrot z inwestycji może nastąpić już po 1,5 - 2,5 roku działania restauracji.

Istnieją branże, w których panie rzeczywiście wiodą prym i lepiej się w nich odnajdują. W konsekwencji - potrafią się bardziej zaangażować w prowadzenie takiej działalności. "Kobiece" biznesy prowadzone przez panie powodują też, że właścicielki lepiej rozumieją potrzeby klientek, potrafią doradzić i wybrać najodpowiedniejszą dla nich opcję. Jak przekonują prowadzący różne działalności - każdy biznes ma płeć. O wyborze "płci" biznesu decydują jednak w dużej mierze pieniądze. Proponowane przez nas opcje franczyzowe dla pań to zaledwie kropla w morzu. Jak już wspomnieliśmy na początku - panie odnajdą się w każdej branży. Od dawna już kobiety podbijają branże produkcyjnej, technologicznej, świetnie sprawdzają się w IT. A może Wy macie jakieś propozycje na "kobiece" biznesy? Może z własnego doświadczenia?

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odcinek specjalny Franczyza bez cięć odcinek specjalny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem