zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza w spódnicy - idealny biznes dla pań

MRS. SPORTY - otwórz swój klub sportowy dla pań

Sport i zdrowy styl życia jest Twoją pasją? Kobiety doskonale wiedzą w jak wielkim stopniu wpływają one na zdrowie i samopoczucie każdego człowieka. Chcą czuć się pięknie i dobrze we własnym ciele, a także oderwać się od codzienności i zrelaksować.

Klub sportowy dedykowany tylko im będzie dla nich idealnym miejscem. MRS. SPORTY to sieć osobistych klubów sportowych dla kobiet. Opiera się na połączeniu koncepcji treningowej i koncepcji odżywiania, systematycznie dostosowywany do zmieniających się potrzeb rynkowych.

W ponad 550 klubach w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Hiszpanii, Czechach i Rosji codziennie wspiera kobiety w kompleksowej zmianie stylu życia. Oferta MRS. SPORTY jest skierowana wyłącznie do grupy docelowej składającej się z pań, którym kluby fitness działające obecnie w Europie nie mają nic do zaoferowania - zostało to dowiedzione i potwierdzone szczegółową analizą rynku.

MRS. SPORTY umożliwia partnerom franczyzowym, którzy chcieliby w swojej okolicy nakłonić jak najwięcej pań do aktywności fizycznej, prowadzenie własnej działalności w oparciu o przynoszący zyski model biznesowy z niskim progiem rentowności. Start we własny biznes jest możliwy dzięki wsparciu finansowemu ze strony banków.

Udział kapitału własny powinien wynieść 220.000 zł.

Całkowity koszt inwestycji zależy w dużym stopniu od lokalizacji i umiejętności zarządczych Franczyzobiorcy. Każdy bank oferuje inne warunki finansowania, zależące przy tym od indywidualnej sytuacji potencjalnego franczyzobiorcy.

Firma służy radą w zakresie możliwości finansowania nowo otwieranych klubów Mrs.Sporty.

Kluby mają przeciętnie 90-200 m2 powierzchni, w tym część treningowa zajmuje ok. 60m2.

YASUMI Instytuty Zdrowia i Urody - gabinety kosmetyczne inspirowane Japonią

Łagodna muzyka, kojące zmysły aromaty kosmetyków, przyjazna i dyskretna obsługa - coraz więcej kobiet korzysta z zabiegów kosmetycznych i relaksacyjnych. Tym bardziej, jeśli w ofercie znajdują się profesjonalne zabiegi kosmetologiczne będące alternatywą dla chirurgicznych, bolesnych zabiegów medycznych.

To idealny pomysł na biznes dla pań. Jeżeli posiadasz doświadczenie w biznesie kosmetycznym albo po prostu interesujesz się tą dziedziną, to własne SPA jest biznesem stworzonym dla ciebie. Jeśli więc zastanawiasz się nad otworzeniem gabinetu kosmetycznego - zwłaszcza z dalekowschodnimi rytuałami pielęgnacyjnymi - skorzystaj z opcji franczyzy YASUMI.

YASUMI to największa w Polsce (ponad 100 punktów) sieć Instytutów kosmetycznych i SPA z 13-letnią tradycją. Inspirowana Japonią łączy usługi kosmetyki estetycznej (zabiegi na twarz i ciało) z usługami wellness (masaże i rytuały). Firma posiada własne linie kosmetyków, które produkują dla niej najlepsze francuskie, hiszpańskie i kanadyjskie laboratoria.

Wejście do programu ok. 130 tys. zł. netto. Koszty adaptacyjne lokalu (uzależnione m.in. od: wielkości i stanu lokalu oraz materiałów wykończeniowych). Podstawowe wymagania sieci:

  • lokal własny lub wynajmowany o powierzchni od 50m2;
  • wygodny dojazd, parking, witryna;
  • przystosowanie lokalu do wymagań sieci;
  • comiesięczna opłata franczyzowa w wysokości 500zł/netto oraz opłata na działania marketingowe w wysokości 500zł/netto.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Franczyza z Naturhouse Franczyza z Naturhouse
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem