zaloguj

Franczyza w spódnicy - idealny biznes dla pań

W. KRUK - złoto, brylanty, kamienie szlachetne

Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiet - śpiewała niegdyś Marilyn Monroe. To prawda. Kobiety kochają błyskotki i świetnie sprawdzają się w prowadzeniu salonów jubilerskich. Jeżeli także jesteś pasjonatką biżuterii, potrafisz docenić jej piękno i szlify - możesz skorzystać z franczyzy najstarszej marki jubilerskiej w Polsce.

W ponad 90 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

System franczyzowy W.KRUK oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Firma poszukuje ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W.KRUK w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują ją lokalizacje, w których W.KRUK nie posiada salonów własnych.

Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W.KRUK.

Firma oferuje najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewnia kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego.

Minimalna kwota inwestycji: 350 000 zł - 6000 zł/m2;

Opłata wstępna: 15 000 zł.

MÓJ DIETETYK - Szczęśliwy Sposób Odżywiania

Twoją pasją jest dietetyka? Posiadasz "żyłkę" przedsiębiorcy i wykształcenie kierunkowe z zakresu dietetyki? Jesteś przeciwniczką stosowania suplementów odchudzających? Możesz przyłączyć się do sieci poradni Mój Dietetyk.

MÓJ DIETETYK to blisko 30 poradni dietetycznych w całej Polsce. Cały czas firma chce się rozwijać i otwierać gabinety dietetyczne w kolejnych w kolejnych miejscowościach.

Firma otwarta jest na nowych dietetyków, którzy z jej pomocą chcieliby otworzyć swoją poradnię dietetyczną. Oferta skierowana jest jednak również do osób, którzy posiadają już własny gabinet dietetyczny i chcieliby zrobić kolejny krok do przodu, rozwinąć swój biznes. Konieczne jest prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

Konieczne jest posiadanie albo wynajęcie lokalu z poczekalnią o minimalnej powierzchni 20 m2 bez konieczności posiadania witryny, może być na przykład wynajęty gabinet w przychodni.

Kompleksowy system szkoleń z zakresu merytorycznej pracy z klientem, coachingu dietetycznego, jak również marketingu na rynku lokalnym oraz pomoc w prowadzeniu własnej działalności - pozwolą franczyzobiorcy na swobodne rozpoczęcie pracy pod marką MÓJ DIETETYK.

Franczyza to przede wszystkim "Efekt Skali" - dużo niższe koszta dla sieci poradni w porównaniu z kosztami pojedynczego gabinetu. Samodzielne uruchomienie pojedynczego gabinetu jest droższe niż przyłączenie się do sieci poradni Mój Dietetyk. Uruchomienie poradni jest już możliwe przy inwestycji rzędu 8000 zł brutto.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.22

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem