zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Dla pasjonatów miksologii - mobilny bar z alkoholem

Współpraca z domem weselnym

Oczywiście niezbędny jest także samochód do transportu, a w miarę rozkręcania biznesu i zakupu kolejnych przenośnych stanowisk barmańskich nawet dwa samochody.

- Na początku można sobie radzić samemu, jeśli obsługujemy niezbyt duże uroczystości - mówią barmani. - Z czasem można zatrudnić na umowę zlecenie innych wykwalifikowanych barmanów. Wszystko zależy od ilości zamówień i naszej renomy. Może zdarzyć się kilka imprez w jednym dniu. Oczywiście - jak w każdym współczesnym biznesie - bardzo ważna jest atrakcyjna, przejrzysta strona internetowa 4(ok. 3000 zł), na której można będzie zamieszczać filmiki ze swoich barmańskich umiejętności i dobra reklama, choć oczywiście najlepszy jest marketing szeptany. Warto też wejść w współpracę z domami weselnymi, hotelami lub restauracjami, aby dodali naszą firmę do "pakietu" swoich usług.

- Wówczas barman nie musiałby kupować już wódki i alkoholów, które para młoda wybrała dla swoich gości, a jedynie dodatki do drinków, likiery syropy barmańskie, owoce itp. - podpowiadają barmani. -  Nie można też zapominać o jakichś dodatkowych atrakcjach, np. pokazie sztuczek barmańskich, pokazie z suchym lodem, prezentowaniem drinków dostępnych dla gości na 46 calowym ekranie lub fontanny z wina i innych napojów. Można także zorganizować konkurs np. na przygotowanie najlepszego drinka przez gości dla pary młodej itp.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.26

Udostępnij artykuł:

Zarabiaj efektownym show ! Zarabiaj efektownym show !
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem