zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

GraphicMail - od zleconego zadania do pomysłu na biznes

Czy pomysł na własny biznes może się zrodzić podczas wykonywania zleconego zadania? Może. Taka właśnie jest geneza powstania placówki partnerskiej GraphicMail Polska. Pojawienie się na rynku krajowym nowego narzędzia do e-mail marketingu okazało się przysłowiowym strzałem w "10", chociaż, jak twierdzą twórcy GraphicMail Polska, początki były niezwykle trudne.

  Pomysł na wprowadzenie na polski rynek nowego narzędzia do e-mail marketingu zrodził się podczas wykonywania zadania zleconego przez poprzedniego pracodawcę. Idea została wprowadzona w życie, dzięki czemu polscy przedsiębiorcy mogą dziś korzystać z nowego narzędzia do e-mail marketingu.  

Inspirujące zadanie

  Kilka miesięcy temu na polskim rynku pojawiło się nowe narzędzie do e-mail marketingu - GraphicMail. Umożliwia tworzenie i wysyłanie newsletterów oraz analizę wyników kampanii. W założeniu ma ułatwiać firmom i instytucjom kontakt z klientami, petentami czy współpracownikami. Choć w branży panuje spora konkurencja, to autorzy pomysłu - Robert Mińczyków i Robert Pusz - nie zniechęcili się do wystartowania z kolejną platformą. Byli wręcz zmobilizowani by stworzyć coś bardziej funkcjonalnego. Pomysł na biznes- Pomysł powstał, gdy postawiono przede mną zadanie rozesłania masowej korespondencji mailowej do bazy klientów firmy, z którą współpracowałem - opowiada Robert Mińczyków, Managing Director w GraphicMail Polska. - Mając okrojony budżet na rozwiązanie zadania, na początku zdecydowałem się na oprogramowanie klasy AnoMail. Następnie testowałem skrypty do usług mass mailingu, dzięki czemu mogłem sprawdzić, jak działa takie oprogramowanie na serwerach różnych dostawców. Niestety, efekt nie był taki, jak zakładałem. W każdym testowanym narzędziu czegoś mi brakowało.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.39

Udostępnij artykuł:

Zarabiaj efektownym show ! Zarabiaj efektownym show !
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem