zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

GraphicMail - od zleconego zadania do pomysłu na biznes

GraphicMail to świetny sposób na biznes dla każdego. Resselerzy mogą samodzielnie sprzedawać usługę i czerpać z tego zyski - od każdego Klienta otrzymują prowizję. Pełne wsparcie ze strony GraphicMail gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanych usług. Jako reseller zainteresowany zajmuje się pozyskiwaniem Klientów, a firma GraphicMail (GM) Polska zajmie się obsługą ich kampanii e-mail marketingowych.  

Twoja Marka + Nasze Oprogramowanie = Wyższe Dochody

  Jeśli szukasz sposobu, aby pomóc swoim klientom i ich firmom, powinieneś rozpocząć od kampanii e-mailowych i mobilnych. E-mail jest bardzo skutecznym narzędziem, pomocnym w rozwoju małych przedsiębiorstw.  

Ty sprzedajesz, my obsługujemy

  Możesz zarządzać każdym aspektem marketingu e-mailowego i mobilnego swoich klientów lub możesz dać klientom dostęp do logowania, aby mogli obsługiwać system na własną rękę. Dostawy, aktualizacje i przestoje będą leżały po stronie GM Polska.  

Zdobądź wyższe dochody

  Z firmowym rabatem partnerskim, reseller będzie rentowny już od pierwszego e-maila. GM Polska daje resellerowi możliwość wyboru cen na pakiety usług oraz sposobu rozliczania się z klientami.  

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

  Szkolenie przeprowadzone przez GM Polska dostarczy resellerowi najwyższej jakości wiedzę z zakresu e-mail marketingu. Specjaliści od wsparcia są dostępni, aby pomóc. Firma oferuje również wsparcie sprzedaży w razie potrzeby.  

Użyj swojej marki lub GraphicMail

  GM Polska zaleca stosowanie "White Labels" w firmowym oprogramowaniu wykorzystując swoje logo i domenę. GraphicMail Polska zapewnia, że jej marka wówczas nie jest wymieniona. Jeśli reseller woli, może również współpracować z firmą jako certyfikowany reseller GraphicMail.  

Niezawodna infrastruktura

  GM Polska śledzi ścisłe wytyczne EEC dotyczące wysyłania emaili i podąża za najlepszymi praktykami branżowymi związanymi z bezpieczeństwem danych, nadmiarowością danych i dostarczaniem wiadomości e-mail. Każdy z klientów resellera będzie miał unikatowe konto prywatne, a on sam, jako reseller będzie mógł rozbudować system do nieograniczonej liczby użytkowników.  

Panel Resellera

  GM Polska wie, co się dzieje z klientami resellera. Będzie otrzymywać powiadomienia o wszystkich ostatnich aktywnościach. Może łatwo przesyłać wiadomości w obrębie konta, lub może wysyłać klientom e-maile lub SMSy bezpośrednio z pulpitu sterującego.   

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.39

Udostępnij artykuł:

Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem