zaloguj
PRZEWIŃ

Czy znajdę dobrą ofertę franczyzową za jedyne 25 tys. zł

GALILEUSZ - korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne

To szkoła korepetycji, której formuła zajęć opartych o praktykę oraz partnerskie podejście do ucznia jest unikatowa w skali kraju. Placówka z roku na rok przynosi coraz to większe zyski (mogą kształtować się one od kilku do kilkunastu tys. zł miesięcznie i zależą od wielu czynników takich jak liczba mieszkańców, staż rynkowy, koszty stałe, konkurencja, zdolności managerskie osoby prowadzącej jednostkę).

Tego typu działalność jest odporna na zmiany koniunktury na rynku. GALILEUSZ ma w swej ofercie bardzo szeroki wachlarz usług edukacyjnych adresowanych do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 21 lat i dzięki temu taka działalność może być rentowna nawet w małych miejscowościach.

Część zajęć ma unikatową formułę, np zajęcia praktyczne z anatomii w ramach lekcji z biologii.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI: Własna działalność gospodarcza w dowolnej formule, wpis do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem PKD 85.59.B, niekaralność, dostęp do lokalu własnego lub wynajętego (min. 2 sale wykładowe).

Możliwość sfinansowania przedsięwzięcia (min. 4000zł + opłata licencyjna).

Liczba mieszkańców - do 20 tys. - 5 000 zł brutto;

liczba mieszkańców - 21-200 tys. - 6 000 zł brutto;

liczba mieszkańców - 201-500 tys. - 8 000 zł brutto;

liczba mieszkańców - powyżej 500 tys. - 11 000 zł brutto.

Opłata podstawowa (miesięczna) jest stała i wynosi 300zł brutto. Jej wysokość nie jest uzależniona od wielkości miasta i liczby jego mieszkańców.

Franczyzobiorca zwolniony jest z opłaty podstawowej w pierwszym miesiącu działalności i w miesiącach: lipiec i sierpień. W małych miejscowościach (poniżej 20 tys. mieszkańców) istnieje możliwość prowadzenia firmy we własnym mieszkaniu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.11

Udostępnij artykuł:

Co wyróżnia XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE Co wyróżnia  XTREME FITNESS GYMS FRANCHISE
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem