zaloguj
PRZEWIŃ

Czy znajdę dobrą ofertę franczyzową za jedyne 25 tys. zł

Doradztwo finansowe - GOLD FINANCE

Od 2007 roku świadczy usługi doradztwa finansowego, dostarczając sprawdzone i preferencyjne rozwiązania w dziedzinie finansów osobistych jak i firmowych.

Szacunkowa kwota inwestycji w placówkę partnerską z dwoma stanowiskami o powierzchni ok. 45 m2 wynosi 15 000 zł netto. Kwota ta obejmuje:

 • zakup i montaż wizualizacji placówki (zewnętrznej oraz wewnętrznej);
 • umeblowanie oddziału;
 • zakup sprzętu IT;
 • koszt jednorazowej opłaty licencyjnej.

Całkowita wysokość inwestycji uzależniona jest od powierzchni oraz stanu technicznego wybranego lokalu.

Kandydatem na franczyzobiorcę może być osoba prawna lub fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, ale także osoby, które w chwili obecnej nie prowadzą jeszcze działalności gospodarczej i są gotowe na jej rozpoczęcie. 

Dodatkowym atutem jest znajomość lokalnego rynku w segmencie finansów oraz nieruchomości. Kandydat powinien również posiadać środki niezbędne do uruchomienia placówki oraz na pierwsze 6 miesięcy jej działalności.

Agencja Interaktywna - E-Hero

Tworzy profesjonalne strony, sklepy internetowe, a także aplikacje mobilne. Z dużym doświadczeniem skutecznie organizuje kampanie reklamowe Google, w sieciach partnerskich, odpowiednio wykorzystując Social Media gwarantuje skuteczność dotarcia do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

Kolejny element to kreowanie wizerunku klientów w Internecie, dzięki której zdobędą oni przewagę nad konkurencją i staną się liderami w swej branży. To idealny biznes dla Ciebie, jeśli szukasz pomysłu na siebie lub chcesz rozbudować obecną ofertę swojej firmy. Masz do wyboru trzy warianty.

WARIANT I LICENCJA PODSTAWOWA - 5.000 zł netto Nie wymaga prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Licencja indywidualna, tylko dla jednej osoby.

WARIANT II LICENCJA ROZSZERZONA - 10.000 zł netto Nie wymaga prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Wariant III LICENCJA PREMIUM - 19.990 zł netto Wymagana działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia. Licencja bez limitu pracowników.

ISKRA - Studio Tańca

Marzysz o swojej szkole tańca, chcesz działać pod znana marką, chcesz prowadzić bezpieczny i zyskowny biznes? STUDIO TAŃCA ISKRA to największa sieć szkół tańca w Polsce. Proponuje możliwość:

 • stworzenia nowej szkoły pod szyldem ISKRY;
 • przejęcia już działających i zyskownych szkół w sieci Studia tańca ISKRA;
 • minimalna inwestycja - już od 10 000 zł; niskie koszty miesięczne licencji - już od 1 000 zł.

Zapewnia:

 • odpowiednio wyszkoloną kadrę instruktorów;
 • szkolenie menadżerskie;
 • know how;
 • materiały promocyjne i reklamowe;
 • pomoc w poszukiwaniu i wyborze lokalu;
 • możliwość adaptacji lokalu (firma remontowa).

Nadawanie paczek i obsługa poligraficzna - SHIP CENTER

Ship Center to zarówno nadawanie paczek oraz pełna i profesjonalna obsługa poligraficzna firm oraz klientów indywidualnych. Dzięki takim firmom klienci nie muszą szukać kilkunastu miejsc, w których wykonają ulotki, banery, pieczątki czy wyślą paczkę - ponieważ wszystko załatwią w jednym miejscu.

Współpraca z tą firmą pozwoli Ci na oferowanie szerokiej gamy usług w placówce SHIP CENTER takich jak: wysyłki kurierskie, przesyłki paletowe, gabarytowe, usługi reklamowe, ekspresowe pieczątki oraz innowacyjne wydruki 3D.

Firma oferuje trzy możliwości dołączenia do sieci:

 • punkt franczyzowy - to idealne rozwiązanie dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z własną działalnością. Kwota pełnej inwestycji franczyzy nie przekroczy 23 500 zł brutto;
 • punkt kurierski - to oferta skierowana dla osób prowadzących już własną działalność ale również dla tych którzy myślą o własnym biznesie. Dzięki tej ofercie można otworzyć pełnoprawny punkt kurierski w swoim mieście z wkładem 9 999 zł netto. Kwota pełnej inwestycji nie przekroczy 12 500 zł brutto;
 • punkt partnerski - to oferta skierowana dla osób prowadzących już własną działalność. Dzięki niej poszerzą ofertę w swojej firmie, a tym samym zwiększą zyski. Inwestując jedyne 2 999 zł otrzymają pełny pakiet i dołączą do sieci. Jest to oferta kierowana do osób prowadzących komis, biuro rachunkowe, stację paliw, lombard, punkt ksero, agencję reklamową, sklep z pamiątkami, sklep biurowy, agencję pracy, biuro rachunkowe, kancelarię prawną. Kwota pełnej inwestycji nie przekroczy 3 690 zł brutto.

Wymagany jest m.in. lokal o powierzchni 20-40 m2, najlepiej na parterze budynku.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.11

Udostępnij artykuł:

Bez cięć o franczyzie Bez cięć o franczyzie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem