zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Dobre, bo polskie - LollyPolly wchodzi w franczyzę

Lody są lubiane na całym świecie i liczą sobie tysiące lat. Od starożytnej Grecji do paryskich kawiarenek zachwycały królów i generałów, aby wreszcie zdobyć serca zwykłych ludzi. Dzisiaj lody sprzedawane są niemal na każdym rogu, a ich wybór jest tak duży, że trudno się zdecydować, widząc tyle fantazyjnych nazw i egzotycznych smaków. Można je jeść zarówno latem, jak i zimą, bo na szczęście ten zimny przysmak jest dostępny zawsze i wszędzie.

Producentem naturalnych lodów i innych smakołyków jest polska rodzinna firma - lollyPolly.Rozmawiamy z jej CEO - Grzegorzem Drobnym.

  • Jak poznać inne pomysły na biznes sprawdź tutaj.
  • Jak zadbać o wzrost swojego biznesu w oparciu o franczyzę sprawdź tutaj.

Firma Lolly Polly powstała na bazie wieloletniego doświadczenia mistrzów cukiernictwa. Swoją działalność na terenie Zatora rozpoczęła w 2016 roku, oferując klientom detalicznym oraz hurtowym najstaranniej dobrane smaki lodów naturalnych. W kolejnych latach oferta firmy została poszerzona, a wśród bestsellerowych produktów można znaleźć babeczki z karmelem, bezy, Krówkę Zatorską, krówkę Lolly Polly czy Caramello – wafle z nadzieniem karmelowym. Aktualnie produkty firmy sprzedawane są pod markami własnymi Lolly Polly m. in.: Ciasteczka z Zatora, Manufaktura Mojej Babci, Krówka Zatorska, Mix De Luxe, BonBon, Party MIX. Firma większość swoich produktów eksportuje do krajów europejskich, USA czy Kanady.

Celem firmy jest tworzenie zdrowych oraz nowoczesnych produktów spożywczych bazujących na niepowtarzalnych recepturach. Dzięki doświadczeniu w tworzeniu zaawansowanych technologicznie produktów spożywczych oraz posiadanym zróżnicowanym technologicznie parku maszynowym możemy tworzyć produkty wysokiej jakości, posiadające niepowtarzalny smak. W roku 2021 firma Lolly Polly zakupiła zakład produkcyjny na ulicy Polnej w Zatorze oraz uzyskała certyfikat produkcji ekologicznej, dzięki któremu otwiera się nowy rozdział w firmie Lolly Polly, której hasłem przewodnim jest Lolly Polly – więcej niż słodycze. W Lolly Polly stawiamy na organic i to w tym segmencie w najbliższym czasie będziemy oferować kilka ciekawych nowości.

  1. Jak poznać inne pomysły na biznes sprawdź tutaj.
  2. Jak zadbać o wzrost swojego biznesu w oparciu o franczyzę sprawdź tutaj.

Udostępnij Wideo:

ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem