zaloguj

FREE TV - Wydawaj gazetę XXI wieku

Rozwiązania na każdą ewentualność

Zadaniami przyszłych partnerów będzie pozyskiwanie reklamodawców, skład gazety na udostępnionej makiecie i jej kolportaż, przygotowanie reklam - projektów klientom o ile zajdzie taka potrzeba, gdyż większość firm posiada reklamy lub wykonuje we własnym zakresie.Dzięki szkoleniu graficznemu i możliwości wykorzystania modułów franczyzobiorca może przygotować reklamę praktycznie każdej zainteresowanej firmie. Jeśli zechce to zawsze jest możliwość zlecenia to firmowemu studiu graficznemu, które może taki projekt reklamy przygotować za partnera.

- Mamy rozwiązania na każdą ewentualność - mówi Konrad Waszczyk. Dodaje też, że organizowane są szkolenia, które mają poszczególne etapy. Pierwsze to wdrożenie do biznesu - zapoznanie się z historią tworzenia gazety, ale również innych gazet bezpłatnych na polskim rynku.

- Zależy nam aby przyszły franczyzobiorca dokładnie zrozumiał idee tego biznesu - informuje Konrad Waszczyk. - Następnie mamy szkolenie graficzne, z obsługi składu gazety - pracy na makiecie, którą tworzymy dla franczyzobiorców i która całkowicie optymalizuje tworzenie gazety i jej skład. To tak jak wklejanie puzzli na komputerze, ale od razu wiemy gdzie każdy element ma się znaleźć. Dodatkowo szkolimy franczyzobiorców pod kątem wymiany plików, logowania do serwera FTP, pobieranie makiety itd. Wiedza, którą przekazujemy ma dać możliwość przygotowania gazety choćby z laptopem na kolanach nawet na plaży... Najważniejszym szkoleniem jest Akademia Managera. Specjalnie dla naszej sieci  przy współpracy, ze specjalistami zostało opracowane szkolenie, a nawet bardziej powiedział bym warsztaty, na których krok po kroku uczymy co trzeba zrobić, ale również jakich błędów nie popełniać aby ja najszybciej otworzyć swoją własną gazetę i od razu na niej zarobić. Powiedzmy, że nasz system to taki model deweloperskiego budowania gazety. Praktycznie wydajemy gazetę, która już jest sprzedana i wiemy, że przyniesie nam zysk.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.13

Udostępnij artykuł:

Bez cięć o franczyzie Bez cięć o franczyzie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem