zaloguj

FREE TV - Wydawaj gazetę XXI wieku

Korzyści i wymagania dla franczyzobiorców

- Po pierwsze zawsze partner może dokupić kolejne licencje i wydawać gazetę w sąsiedniej miejscowości - mówi Konrad Waszczyk. - Mamy już partnerów w sieci, którzy posiadają więcej niż jedną licencję wydawniczą i wydają już swoje gazety w dwóch a nawet trzech miejscowościach. Jeśli chodzi o potencjalne zyski - dla przykładu jeden z nowych partnerów, który rozpoczął z nami współpracę na początku marca, już w maju wydał swoją pierwszą gazetę, w której sprzedał powierzchnię reklamową prawie za 10 000 zł. Ten sam partner, na początku czerwca wydał swoją drugą gazetę, w której musiał domawiać w drukarni dodruk kolejnych stron, bo zabrakło mu miejsca na reklamy.Powierzchnię reklamową w drugiej gazecie sprzedał już prawie za 15 000 zł.

Wymagania dla partnerów to - własna działalność gospodarcza, laptop i motywacja do działania. Franczyzobiorca potrzebuje na start 8000 zł netto + VAT czyli 9840 zł brutto. Do tego program Corel Draw, który można kupić już nawet za 450 zł.

- Miesięczne koszty z naszej strony to opłata abonamentowa 299 zł + VAT, za dostęp do materiałów redakcyjnych: makiet nowych wydań gazet i ich aktualizacji on-line - informuje Konrad Waszczyk. I dodaje: - Nikt wcześniej nie oferował możliwości współpracy z takim produktem na zasadzie franczyzy. Dziś próbują nas naśladować i tworzyć konkurencyjne produkty wobec naszego. To najlepszy dowód na to, że jeśli coś jest dobre - to inni chcą to skopiować...

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.13

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odcinek specjalny Franczyza bez cięć odcinek specjalny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem