zaloguj
PRZEWIŃ

FREE TV - Wydawaj gazetę XXI wieku

Korzyści i wymagania dla franczyzobiorców

- Po pierwsze zawsze partner może dokupić kolejne licencje i wydawać gazetę w sąsiedniej miejscowości - mówi Konrad Waszczyk. - Mamy już partnerów w sieci, którzy posiadają więcej niż jedną licencję wydawniczą i wydają już swoje gazety w dwóch a nawet trzech miejscowościach. Jeśli chodzi o potencjalne zyski - dla przykładu jeden z nowych partnerów, który rozpoczął z nami współpracę na początku marca, już w maju wydał swoją pierwszą gazetę, w której sprzedał powierzchnię reklamową prawie za 10 000 zł. Ten sam partner, na początku czerwca wydał swoją drugą gazetę, w której musiał domawiać w drukarni dodruk kolejnych stron, bo zabrakło mu miejsca na reklamy.Powierzchnię reklamową w drugiej gazecie sprzedał już prawie za 15 000 zł.

Wymagania dla partnerów to - własna działalność gospodarcza, laptop i motywacja do działania. Franczyzobiorca potrzebuje na start 8000 zł netto + VAT czyli 9840 zł brutto. Do tego program Corel Draw, który można kupić już nawet za 450 zł.

- Miesięczne koszty z naszej strony to opłata abonamentowa 299 zł + VAT, za dostęp do materiałów redakcyjnych: makiet nowych wydań gazet i ich aktualizacji on-line - informuje Konrad Waszczyk. I dodaje: - Nikt wcześniej nie oferował możliwości współpracy z takim produktem na zasadzie franczyzy. Dziś próbują nas naśladować i tworzyć konkurencyjne produkty wobec naszego. To najlepszy dowód na to, że jeśli coś jest dobre - to inni chcą to skopiować...

Materiały Partnera

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.10

Udostępnij artykuł:

Handel przyprawami Handel przyprawami
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem