zaloguj
PRZEWIŃ

DlaWas.info - Twój portal regionalny

Dla kogo jest skierowana oferta?

Franczyza skierowana jest zarówno do istniejących już mediów, które wymagają przeskoku na wyższy poziom technologiczny i zwiększenie swojej rentowności poprzez wprowadzenie dodatkowych usług, jak również do kreatywnych osób rozpoczynających lub rozwijających działalność gospodarczą. Dla osób posiadających własny biznes jest to również rozwiązanie, które minimalizuje wydatki na regionalną reklamę, a także buduje sieci kontaktów niezbędnych przy prowadzeniu biznesu. Krótko mówiąc ,,media otwierają wszystkie drzwi?. Dodatkowym atutem tego rodzaju biznesu jest możliwość pracy zdalnej, branża ta też nie jest obarczona koniecznością wynajęcia lokalu do prowadzenia działalności gospodarczej.

Podsumowując:

  1. Szacowana kwota inwestycji- jedynie 4000 złotych netto i partner otrzymuje gotowy produkt w postaci regionalnego portalu informacyjnego dedykowanego dla danego miasta powiatowego. W naszym projekcie występuje tylko jeden portal w danym mieście powiatowym a wszystkie portale ze sobą współpracują.
  2. Wysokość opłat - opłata wstępna to 4000 złotych netto (nie ma dodatkowych opłat za odnowienie licencji itp). Comiesięczne koszty to jedynie 299 zł/miesiąc
  3. Koszty remontu lokalu- nie potrzebny jest lokal. Portal można prowadzić nawet u siebie w domu. Większość spraw załatwiamy przez Internet. Jeśli ktoś chce mieć reprezentatywną redakcję oczywiście ma do tego prawo, ale nic nie narzucamy.
  4. Opłaty na fundusz marketingowy- brak opłat, centrala zajmuje się działaniami marketingowymi i promocją projektu i portali.
  5. Szacowany okres zwrotu z inwestycji- niektórym partnerom inwestycja zwraca się po miesiącu, jednak lepiej przyjąć, że po kilku miesiącach.
  6. Wymagania wobec franczyzobiorców: kapitałowe i lokalowe (ewentualnie inne)? Nie mamy wymagań kapitałowych i lokalowych a na każdym etapie pomagamy prowadzić partnerom biznes i uczymy partnerów jak zostać najlepszym portalem w swoim mieście.
  7. Poszukiwani franczyzobiorcy to osoby otwarte i ciekawe tego co się dzieje w dzieje w regionie. Osoby komunikatywne.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odpowiadamy Franczyza bez cięć odpowiadamy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem