zaloguj
PRZEWIŃ

DlaWas.info - Twój portal regionalny

Niskie koszty wejścia i duże możliwości rozwoju

Stworzenie portalu, zdobycie doświadczenia i wiedzy potrzebnej, aby stać się liderem medialnym w swoim powiecie to proces wielokrotnie trwający latami i pochłaniający setki tysięcy złotych. Przystępując do naszej platformy już w kilkanaście dni możesz wystartować z produktem najwyższej jakości przy minimalnym wkładzie finansowym. Jest to biznes w modelu franczyzowym z niskimi kosztami wejścia i dużymi możliwościami rozwoju. Wystarczy komputer z dostępem do Internetu i telefon z aparatem. Koszty wejścia do sieci są bardzo niskie w stosunku do tego, co otrzymuje franczyzobiorca. Indywidualne przedsięwzięcie tego typu to koszt kilkudziesięciu tysięcy złotych i wydatki miesięczne na poziomie minimum 2000 złotych. W przypadku sieci DlaWas.info za jednorazową opłatę wstępną 4000 złotych netto partner otrzymuje gotowy do zarabiania portal już w przeciągu kilku dni. Wszelkie koszty związane z utrzymaniem portalu są po stronie franczyzodawcy, a partner wnosi miesięczną opłatę w wysokości 299 zł netto.

Tak, jak sklep zarabia na sprzedaży produktów, tak portal regionalny zarabia na sprzedaży artykułów, w konsekwencji reklamy. Dział główny zadba o to, by treści ogólne dostarczane do portali były najwyższej jakości. Jest to dobre uzupełnienie treści przygotowanych przez francyzobiorcę.

Każdy partner dostanie rozbudowaną książkę w zakres której wchodzić będą instrukcje i porady z zakresu:

  • Obsługi portalu
  • Pozyskiwania treści
  • Zasady pisania artykułów
  • Podstawy prawne działania portalu
  • Marketing lokalny
  • Pozyskiwanie klientów
  • FAQ

Odział główny odpowiedzialny jest również za oprawę graficzną portalu, tak by minimalizować koszty i czas pracy partnerów. Kładziemy również wagę na jakość grafik, dlatego ufamy specjalistom z naszego zespołu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odpowiadamy Franczyza bez cięć odpowiadamy
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem