zaloguj
PRZEWIŃ

DlaWas.info - Twój portal regionalny

To nie wszystko...

W każdym z portali uruchomiony zostanie moduł zamawiania jedzenia, dzięki któremu restauracja otrzyma gotowe rozwiązanie do sprzedaży jedzenia on-line. Im więcej restauracji w bazie, tym większy zarobek dla partnera, gdyż system zamówień przewiduje prowizję dla właściciela portalu. Moduł sprzedaży biletów on-line także daje możliwość dodatkowego zarabiania. Gotowy mechanizm dodawania wydarzeń i sprzedaży internetowej biletów jest do dyspozycji w każdym z regionalnych portali.

Prowadząc regionalny portal masz małe szanse by na Twoim portalu prócz reklam google znalazły się reklamy znanych ogólnopolskich marek. Dzięki platformie docieramy do znacznie większej ilości użytkowników, przez co reklama znanych marek pojawi się na Twoim regionalnym portalu, a jej pozyskaniem zajmie się oddział główny. Obecnie Internet to głównie media społecznościowe. Umiejętne posługiwanie się tymi kanałami nie tylko zwiększa ilość wejść na portal, ale także zwiększa ilość przychodów z tytułu reklamy.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu Jakie powinno być zaangażowanie franczyzobiorcy w poszukiwaniu lokalu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem