zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

DlaWas.info - Twój portal regionalny

Chciałbyś pracować w mediach i być częścią ogólnopolskiego projektu, zarabiać na reklamach, zamówieniach jedzenia, sprzedaży biletów, promowaniu ogłoszeń, inwestując przy tym jedynie 4000 zł? Idealny dla Ciebie jest więc portal DlaWas.info. Co ciekawe do jego prowadzenia potrzebny Ci będzie jedynie komputer z dostępem do Internetu i telefon.

Dlaczego ta oferta jest unikatowa?

Prosta obsługa, wsparcie i wiele możliwości zarabiania

Otóż masz możliwość pracy w ciekawej i dynamicznej branży, będąc równocześnie właścicielem nowoczesnego portalu regionalnego. Nasz model biznesowy umożliwi Ci zarabianie na paru różnych płaszczyznach. Platforma portali składa się ze wszystkich miast powiatowych co daje ponad 300 portalową grupę. To umożliwi Ci dostęp do tysięcy artykułów i Ty zdecydujesz co publikujesz. Wreszcie - dostarczymy Ci treści, instrukcje z najlepiej sprawdzonymi metodami osiągnięcia sukcesu i w dodatku nie będziesz musiał przejmować się aspektami technicznymi.

Platforma portali regionalnych DlaWas.info wystartowała na początku 2016 roku i cały czas ewoluuje. Jest ona pierwszym projektem medialnym we franczyzie w naszym kraju. W odróżnieniu od tradycyjnych mediów portale te zarabiają nie tylko na reklamach i artykułach sponsorowanych, ale także dzięki centrum kuponów, sprzedaży biletów, zamawiania jedzenia, wpisów do bazy modelek oraz na ogłoszeniach. W projekcie Dlawas.info franczyzobiorca otrzymuje wyłączność na dany powiat, tak by portale i usługi oferowane przez portal ze sobą nie konkurowały.

W modelu biznesowym DlaWas.info obsługa portalu jest maksymalnie prosta i nie wymaga wiedzy technicznej. Właściciel każdego z portali będzie mógł liczyć na wsparcie w każdym aspekcie funkcjonowania biznesu, jak również będzie mógł wykazać się własną inicjatywą przy prowadzeniu medium i generowaniu treści. Wiele możliwości zarabiania na portalu to dodatkowy motywator dla prowadzenia tego typu biznesu. Media uważane są za IV władzę w Polsce, to wielkie wyróżnienia jak i ogromna odpowiedzialność. Jeśli nie boisz się wyzwań to zapraszamy do nas!

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.34

Udostępnij artykuł:

Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem