zaloguj

Masz 15 000 zł i myślisz o franczyzie

Franczyza do 15 000 zł w branży finansów i bankowości? Jak najbardziej...

F4B Leasing Broker - 10 000 zł + VAT

F4B Leasing Broker od 2011 roku należy do czołowych brokerów leasingowych w kraju. Oferuje najlepsze w danym momencie rozwiązania finansowania przy wykorzystaniu aktualnej oferty wszystkich liczących się podmiotów leasingowych na rynku. Oferuje pomoc przy finansowaniu z pomocą leasingu operacyjnego, finansowego i przy wykorzystaniu pożyczki leasingowej, która jest idealnym rozwiązaniem dla każdego klienta, który jest zobowiązany pozostać właścicielem przedmiotu finansowania w całym okresie umowy. Umowa z F4B nie zawiera szeregu zakazów związanych z konkurencją czy też kar finansowych - firma zapewnia, że buduje partnerskie relacje.

Wstępna opłata franczyzowa wynosi 10 tys. zł + VAT;

Miesięczna opłata licencyjna: 400 zł + VAT.

Operator Bankowy Fines - 10 000 zł

Fines to nr 1 na rynku pośrednictwa kredytowego. Jest też najszybciej rozwijającą się franczyzą na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego.

Program franczyzowy Fines Operator Bankowy to połączenie koncepcji multioferty kredytów i pożyczek z wysokim standardem komfortu obsługi Klienta dostępnym w placówkach bankowych. Dzięki takiej formule działalności placówka Fines pozyskuje Klienta profesjonalnym oznakowaniem i rozpoznawalną marką, dając mu jednocześnie wybór spośród ofert wielu banków.

Sieć agencji kredytowych Fines obejmuje zarówno placówki agencyjne, mobilnych Agentów, jak również sieć placówek franczyzowych, którą wyróżnia wspólna marka Fines oraz ujednolicony standard obsługi Klienta.

Wielkość inwestycji uzależniona jest od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Przewidywana suma adaptacji lokalu o powierzchni ok. 20 m2 z dwoma stanowiskami, to ok. 10 tys. zł. Kwota inwestycji obejmuje: oznakowanie zewnętrzne, zakup mebli, elementy reklamowe wewnętrzne.

Na koszt franczyzobiorcy składają się również wydatki na zakup sprzętu komputerowego i urządzeń biurowych. Koszt projektu aranżacji wnętrza oraz stworzenia wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej pokrywa Fines.

BRAK OPŁAT FRANCZYZOWYCH

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.24

Udostępnij artykuł:

Jak to działa Jak to działa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem