zaloguj
PRZEWIŃ

Masz 15 000 zł i myślisz o franczyzie

Ludzie uwielbiają restauracje szybkiej obsługi. Może warto więc pokusić się o franczyzę pod marką...

ChinaBOX - 10 000 zł

Jest to jedna z najszybciej rozwijających się sieci szybkich restauracji w Polsce. Serwuje świeże i smaczne jedzenie: chiński makaron z kurczakiem, świeżymi warzywami i sosami.  Podawane są w specjalnych pudełkach. Głównym składnikiem produktu ChinaBOX jest makaron pszenny sporządzany według specjalnej receptury. Tak sporządzone dania według specjalnej receptury szybko zawładnęły nie tylko Azją, ale i Polską.

Tak jak w innych krajach, tak i w Polsce branża szybkiej gastronomi z jedzeniem z pudelka rozwija się znakomicie, przynosząc stabilne zyski. Szybkość wprowadzenia usług nie jest kłopotliwa, wiąże się tylko z obrendowaniem części lokalu, zaangażowaniem i odbyciem szkoleń.

Przewidywana kwota inwestycji (+ opłaty licencyjne). Oczywiście koszty mogą się różnić w zależności od lokalizacji, wielkości lokalu i istniejących już przygotowanych mediów.

Nowy punkt gastronomiczny to koszt około 10.000 zł.

...a może spróbować opcji franczyzowej New York Hot Dog, czyli...

Mobilne stoiska z hot dogami - 14 000 zł

New York Hot Dog to największa sieć franczyzowa oferująca hot- dogi według oryginalnej amerykańskiej receptury. Sieć obejmuje restauracje, wyspy gastronomiczne oraz mobilne wózki z hot-dogami. Oprócz bogatej oferty hot-dogów sieć oferuje także zapiekanki, kanapki, świeżo wyciskane soki, napoje gorące i zimne i inne. New York Hot Dog to firma współpracująca ze swoimi partnerami na zasadzie franchisingu. Firma oferuje pełne wsparcie, działanie w ramach wspólnej marki New York Hot Dog, brak potrzeby wyszukiwania lokalizacji i negocjowanie warunków wynajmu, sprawdzona i jednakowa dla wszystkich punktów sieci receptura produktu, w pełni wyposażony wózek do prowadzenia działalności, gotowy pomysł, gwarantujący pewny zysk przy minimalnym ryzyku możesz odnieść duże korzyści.

Minimalna kwota inwestycji: 14 tys. zł (wózek mobilny)

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.22

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odc.4 Franczyza bez cięć odc.4
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem