Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

Minimalna kwota inwestycji:

44000 zł

jednostki własne: 2

liczba franczyz: jednostki franczyzowe: 10, jednostki partnerskie: 80

Mamy wielką przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów biznesowych i zapewniamy, że nasza współpraca będzie dla Państwa zyskowna i satysfakcjonująca. Gabinety BeautifulSkin – fotoepilacja i estetyka to najprostsza droga do sukcesu. Dołącz do nas już dziś! Tworzymy największą sieć w Polsce i Europie. System franczyzowy oferowany przez BeautifulSkin - fotepilacja i estetyka to nowa forma biznesu patronowana przez wiodącą w branży kosmetycznej firmę Centrum Dystrybucji Image. Do współpracy zapraszamy gabinety kosmetyczne i medyczne prowadzące oraz osoby nieposiadające doświadczenia w branży kosmetycznej, zainteresowane rozpoczęciem działalności jako franczyzobiorcy. W ramach systemu otrzymujecie Państwo gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na zabiegach fotoepilacji i fotoodmładzania IPL+RF oraz mezoterapii bezigłowej w najlepszych cenach dla Państwa klientów od 95 zł za zabieg. Cena ta gwarantuje Państwu szybki zysk i zwrot inwestycji. Wykorzystując nowoczesne metody zarządzania, poparte 14 letnim doświadczeniem pomagamy Państwu umocnić swoją pozycję na rynku oraz stworzyć profesjonalny punkt usługowy - BeautifulSkin –fotoepilacja i estetyka. Mega promocja systemu franczyzowego BeutifulSkin Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych inwestorów stworzyliśmy dodatkowy pakiet startowy Economy. Charakterystyka tej propozycji opiera się na pozostawieniu Franczyzobiorcy dowolności w umeblowaniu gabinetu oraz dokonaniu we własnym zakresie określonej wizualizacji zewnętrznej ( neon min 3,5 m/0,7 m, oklejenie witryn znakami handlowymi). Możemy oczywiście pośredniczyć w nabyciu elementów wizualizacji. Niezmiennie istnieje możliwość skorzystania z pełnych opcji kompleksowego wyposażenia nowej placówki BeautifulSkin w dotychczasowych, szerszych pakietach. Koszt pakietu Economy to 44 000 pln netto ( 20 000+ 8 % VAT, 24 000+ 23% VAT) Tylko teraz otrzymujesz dodatkowo urządzenie wielofunkcyjne Phoenix 3w1 (mikrodermabrazja+piling kawitacyjny+ultradźwięki) GRATIS!!!

Minimalna kwota inwestycji:

45000 zł

jednostki własne: 5 jednostek własnych: Poznań, Centrum Kultury Zamek Poznań, Plac Wolności Poznań, ul. Wrocławska Poznań, jednostka eventowa Poznań, Park Mickiewicza

liczba franczyz: 38

Bike Café to pierwsza w Polsce sieć mobilnych kawiarni rowerowych. Nasze kawiarnie znajdują się na stylizowanych i odpowiednio przystosowanych rowerach poruszających się swobodnie w przestrzeni miejskiej. Mobilność pozwala nam być zawsze tam, gdzie danego dnia bije serce miasta. Bike Café pojawiło się po raz pierwszy w 2012 roku na ulicach Poznania. Od tego czasu systematycznie każdego roku potrajamy liczbę mobilnych kawiarni w Polsce. Od 2014 roku sieć rozwija się w modelu Franczyzowym, otwierając swoje punkty w Warszawie, Gdyni, Sopocie, Toruniu. Obecnie rower Bike Cafe można spotkać w całej Polsce, w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Punkty Bike Cafe działają również w Czechach i Finlandii. Nadchodzący rok to planowany rozwój w Polsce i ekspansja zagraniczna. Na dzień dzisiejszy sieć liczy w sumie 36 jednostek, 5 jednostek własnych oraz 31 jednostek franczyzowych. Celem Bike Café jest zbudowanie w Polsce i zagranicą sieci mobilnych rowerowych kawiarni opartych na trzech zasadach: Estetyka punktu + doskonała kawa Mobilność- jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci Spójność z przestrzenią miejską i naturą Koncepcja Bike Café zapewnia dużą dowolność wyboru modelu prowadzonej sprzedaży. Coffee to Go - szybka sprzedaż z punktu na ruchliwej ulicy, Event Cafe- mobilna kawiarnia na festiwalu, targu, koncercie Wyspa Kawowa- sprzedaż z punktu zlokalizowanego w centrum handlowym, dworcu, biurowcu. Franczyzobiorca sam decyduje gdzie, kiedy i w jakiej formie prowadzi danego dnia sprzedaż. Dzięki wypracowanym rozwiązaniom technicznym rowery Bike Café mogą prowadzić sprzedaż przez kilkanaście godz. bez konieczności podłączenia do mediów. Rowery pracują w absolutnej ciszy, w każdych warunkach atmosferycznych, temperaturach od -10 do +35C.

Minimalna kwota inwestycji:

45000 zł

jednostki własne: 13

liczba franczyz: 23

Gold Finance działa od 2007 roku. Przez lata naszej obecności na polskim rynku finansowym stale podnosimy jakość oferowanych usług, nigdy nie tracąc najważniejszego – ukierunkowania na naszego Klienta. Kilka słów o Nas: działamy opierając się w 100% na polskim kapitale otworzyliśmy 31 oddziałów w całej Polsce pomogliśmy ponad 40 000 Klientów w spełnieniu swoich finansowych celów i marzeń każdego dnia ponad 900 naszych Doradców współpracuje bezpośrednio z Klientami, umożliwiając im szybsze i przemyślane inwestowanie w przyszłość ich i ich rodzin nasze kompetencje doceniają Klienci, a także 40 instytucji finansowych zostaliśmy wyróżnieni tytułem „EuroMarka" za zapewnianie kompleksowej obsługi naszym Klientom Oferowane produkty w ramach sieci franczyzowej Gold Finance zapewnia swoim Partnerom bardzo szeroką gamę produktów i usług finansowych co przekłada się na zwiększenie osiąganych dochodów. W ramach tej oferty Partnerzy mają w swoim portfelu następujące produkty: Produkty kredytowe: Kredyty hipoteczne Kredyty gotówkowe Kredyty samochodowe Kredyty firmowe Karty kredytowe Leasing Faktoring Produkty ubezpieczeniowe oraz oszczędnościowe: Ubezpieczenia na życie Ubezpieczenia majątkowe Ubezpieczenia komunikacyjne Lokaty bankowe IKE / IKZE Produkty regularnego oszczędzania: Ze składką regularną Ze składką jednorazową Alternatywne formy inwestowania: Złoto Diamenty Wino inwestycyjne Nasi franczyzobiorcy zarabiają już od pierwszego miesiąca!

Minimalna kwota inwestycji:

50000 zł

Minimalna kwota inwestycji:

50000 zł

jednostki własne: 1

liczba franczyz: 0

Szanowni Państwo, Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę współpracy, skierowaną do osób chcących razem z nami uczestniczyć w promocji Zdrowia. Nasza marka kojarzona jest z holistycznym podejściem do Pacjenta, dzięki któremu jesteśmy w stanie połączyć wiedzę medycyny akademickiej z wpływem na poprawę stanu Zdrowia naszych Pacjentów. Kroplówki witaminowe przechodzą swój renesans. Jako pierwszy zaczął ich używać dr Myers, który dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Pacjenta, potrafił pomóc im z dolegliwościami, z którymi nikt nie mógł sobie poradzić. Odkrył on, że witaminy i antyoksydanty są warunkiem prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Instytut Terapii Witaminowej to przede wszystkim miejsce, gdzie zwracamy uwagę na bezpieczeństwo stosowanych terapii oraz śledzimy doniesienia naukowe z całego świata aby dostarczyć naszym Pacjentom usługę na najwyższym poziomie. Proponujemy Państwu gotowy model placówki medycznej, wraz z przygotowaniem merytorycznym oraz praktycznym. Dzięki własnej praktyce opracowaliśmy indywidualne standardy opieki nad Pacjentem, receptury kroplówek oraz model współpracy z szeregiem dostawców co gwarantuje nam dostęp do produktów wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z profilem naszej działalności oraz opiniami naszych Pacjentów. Współpraca z naszym Instytutem gwarantuje Państwu opiekę zespołu profesjonalistów w dziedzinie nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz marketingu internetowego.

Minimalna kwota inwestycji:

50000 zł

jednostki własne: 8

liczba franczyz: 70

O Metrohouse Metrohouse to największa w Polsce sieciowa agencja nieruchomości. Działamy na rynku nieruchomości od 2006 r. Posiadamy ponad 78 zespołów sprzedażowych, ponad 500 brokerów oraz doradców nieruchomości i lokalizacje w całej Polsce. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe. Oferta Metrohouse obejmuje m.in. pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych oraz pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości dzięki własnej sieci doradców kredytowych działających pod marką Metrofinance. W kwietniu 2016 r. Metrohouse stało się częścią holdingu Duna House, największej w Europie środkowo-wschodniej korporacji działającej na rynku pośrednictwa nieruchomości. Na Węgrzech Duna House posiada 149 placówek. Firma rozwija się również w Czechach. Co zapewni Ci franczyza Metrohouse? Wysokie dochody Chcemy, aby dzięki współpracy z Metrohouse Twój biznes wszedł na naprawdę wysokie obroty. Wysoką rentowność uzyskasz m.in. dzięki takim elementom jak silna, rozpoznawalna marka, szeroki wachlarz narzędzi do budowy od podstaw biznesu w nieruchomościach i know-how, za którym stoją lata doświadczeń na polskim i zagranicznych rynkach nieruchomości. Rozpoznawalna marka Metrohouse jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku biur nieruchomości. Działanie pod dużą, znaną marką to liczne zalety, wśród których można wymienić lepszą współpracę z klientami, większe ich zaufanie, ale także możliwość pracy na dużej bazie zarówno klientów, jak i nieruchomości. To wszystko przekłada się na dochody biura, bo silna marka to także możliwość uzyskiwania wyższych wynagrodzeń. Narzędzia do budowy własnego biura Działamy na polskim rynku już od 10-ciu lat. Przez ten czas zebraliśmy szereg doświadczeń, które pozwalają na przekazanie naszym partnerom franczyzowym przetestowanych narzędzi do budowy dobrze funkcjonującego biznesu. Wiemy jak stworzyć odpowiednie warunki do działania w branży nieruchomości i dzięki infrastrukturze (CRM), standardom działania oraz wsparciu naszych managerów pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu finansowego na lokalnym rynku. Know-how i szkolenia Dołączając do Metrohouse, jako nowy partner franczyzowy zostaniesz gruntownie przeszkolony w oddziale wdrożeniowym Metrohouse, a Twoi nowi agenci nauczą się profesji pod okiem najbardziej doświadczonych doradców Metohouse. Przekażemy Ci szereg praktycznych informacji, dzięki którym branża nieruchomości nie będzie miała tajemnic.

Minimalna kwota inwestycji:

80000 zł

jednostki własne: 1

liczba franczyz: 12 franczyzowych + 4 w przygotowaniu

7th Street - Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej. Jeżeli cenisz sobie smak dobrej amerykańskiej kuchni to nasze restauracje są właśnie dla Ciebie. W przyjemnej atmosferze przy znanych i lubianych kultowych amerykańskich piosenkach spędzisz miło czas przy dobrym posiłku sam lub w grupie przyjaciół. Nieważne jaki masz dziś humor przyjdź do nas, a my zrobimy wszystko abyś wyszedł od nas zadowolony. Czego możesz się po nas spodziewać? Przekąsek – na mały głód znajdziesz u nas kilkanaście pozycji w przystępnej cenie, zaczynając od zup poprzez różnego rodzaju sandwicze, a skończywszy na klasycznym finger food. Burgerów – w naszych restauracjach znajdziesz zawsze kilkanaście różnych kombinacji burgerów. Stale pracujemy oraz wzajemnie się inspirujemy do tworzenia nowych sezonowych pozycji. Nasze burgery gdy pojawiają się na stole wzbudzają emocje zaczynając od najprostszego Classic Burgera poprzez najbardziej popularnego Texas Burger BBQ, a skończywszy na kultowym już High Tower Combo 500g Beef Burger (któremu wielu nie dało rady stawić czoła), gdyż tworzymy je z pasji do jedzenia. Dlaczego tak się dzieje? Warzywa kupujemy od lokalnych dostawców, większość sosów robimy sami, mięso zamawiamy od uznanych polskich producentów i przestrzegamy żelaznej amerykańskiej proporcji stosowanej podczas mieleniu mięsa do burgerów czyli 80/20 (80 proc. mięsa/20 proc. tłuszczu), mięso i bułki grillujemy na miejscu. Steków – dla mięsożernych gości mamy wyjątkowe steki wołowe m.in. z amerykańskiej hodowli Black Angus czy z cenionej na całym świecie polskiej wołowiny. Wybierasz stopień wysmażenia, jeden z kilku sosów, dodatek skrobiowy oraz dodatki warzywne i twój stek ląduje na talerzu – tak jak lubisz. Wyjątkowych potraw – każdy kto lubi dobrze i dużo zjeść znajdzie u nas miejsce dla siebie. Dania z wieprzowiny, drobiu, wołowiny, ryb i owoców morza oraz sałatki. Wśród nich najjaśniej święcące gwiazdy:„Baby Back Ribs” czyli szeroko cięte żeberka podane z naszym wyjątkowym sosem BBQ, ”Chicken Bryan” dwie soczyste piersi kurczaka podane z kozim serem, suszonymi pomidorami oblane sosem maślano cytrynowym, „King Prawns Extra” krewetki tygrysie podane na żeliwnej patelni podane z krążkami cebulowymi, grzankami oraz naszym pikantnym sosem majonezowym, a to dopiero początek kulinarnej drogi przez kuchnię ameryki północnej. Ręcznie panierowanych kurczaków – w każdej naszej restauracji możesz skosztować wyjątkowych kurczaków. Nasze kurczaki najpierw marynujemy kilka godzin w specjalnie dobranej mieszance przypraw, następnie ręcznie panierujemy i smażymy w ciśnieniowej frytkownicy. Dzięki takiemu procesowi panierka jest chrupiąca, a mięso soczyste. Deserów – po dobrym posiłku deser to obowiązek. Tradycyjny sernik nowojorski, szarlotka podana na gorąco, a może deser lodowy? Napojów – sok pomarańczowy, zimna Coca Cola, piwo z beczki, kieliszek czerwonego wina do steku, kolorowy drink, a może po prostu Whisky na lodzie… Dostawy – jesteś zmęczony lub unieruchomiony i głodny w domu lub w firmie? To nie problem, zadzwoń do nas, a my przywieziemy Tobie nasze potrawy pod wskazany adres. Obsługi - zawsze możesz liczyć u nas na profesjonalną obsługę, która będzie do Twojej dyspozycji podczas spędzania czasu w naszej restauracji. Zapraszamy do współpracy! Zespół 7th Street – Bar & Grill