Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

jednostki własne: 10

liczba franczyz: 55

Działalność firmy i4-mobile koncentruje się na sprzedaży telefonów i usług telekomunikacyjnych sieci PLAY klientom indywidualnym i instytucjonalnym. Zgodnie z polityką firmy, salony lokowane są w miejscach łatwo dostępnych dla Klientów – w centrach handlowych i przy głównych ulicach. Obok stałych miejsc sprzedaży, i4-mobile posiada również liczne grono Doradców Biznesowych. Firma i4-mobile działa na rynku telefonii komórkowej od 2008 r. Dzisiaj jesteśmy w pierwszej dziesiątce największych agentów P4, operatora sieci PLAY w Polsce. Swoją obecną pozycję firma osiągnęła poprzez systematyczne i konsekwentne zwiększanie liczby salonów sprzedaży. Dziś pod szyldem i4-mobile w całej Polsce działa 65 punktów sprzedaży oraz 39 Doradców Biznesowych. Poprowadź gotowy Salon Play z bazą stałych klientów, doskonale przeszkolonym i doświadczonym personelem: Białystok - woj. podlaskie Bielsk Podlaski - woj. podlaskie Ciechanów – woj. mazowieckie Szczytno – woj. warmińsko-mazurskie Wysokie Mazowieckie – woj. podlaskie Zwoleń – woj. mazowieckie. Poszukujemy także osób dysponujących lokalem, chętnych do otwarcia własnego Salonu Play w następujących lokalizacjach: Barczewo - woj. warmińsko-mazurskie Bełżyce - woj. lubelskie Ciechanowiec - woj. podlaskie Dzierzgoń - woj. pomorskie Józefów - woj. mazowieckie Konstancin Jeziorna – woj. mazowieckie Małkinia Górna – woj. mazowieckie Mszczonów – woj. mazowieckie Orneta – woj. warmińsko-mazurskie Orzysz – woj. warmińsko-mazurskie Pasłęk – woj. warmińsko-mazurskie Różan – woj. mazowieckie Szczuczyn – woj. podlaskie

jednostki własne: 7

liczba franczyz: 40

jednostki własne: 16

liczba franczyz: 11

Monument9 To prężnie rozwijająca się sieć wysp oraz salonów gsm. Aktualnie posiadamy kilkadziesiąt wolnych lokalizacji w różnych regionach Polski – zarówno punkty już działające, jak i nowe, których otwarcia planujemy na przestrzeni najbliższych miesięcy. Stoiska i salony Monument9® to przede wszystkim kompleksowa oferta akcesoriów gsm, telefonów nowych oraz używanych. W naszych punktach prowadzimy też serwis telefonów komórkowych oraz usuwanie blokad sim-lock. W ofercie klienci znajdą również kupony doładowujące wszystkich polskich operatorów oraz zestawy startowe z kartą sim dowolnej polskiej sieci. Obecnie praktycznie każdy posiada telefon komórkowy. Zainteresowanie akcesoriami, serwisem oraz zakupem nowego telefonu jest bardzo duże. Jesteśmy konkurencyjni w porównaniu z cenami akcesoriów w salonach operatorów. Posiadamy sprawdzoną koncepcję prowadzenia tego typu działalności - od konkurencji odróżnia nas prowadzenie kompleksowych usług. W naszych stoiskach klienci znajdą akcesoria na każdą kieszeń (od tanich zamienników po akcesoria oryginalne, telefony nowe oraz używane oraz pełną ofertę serwisową). Firma Monument9 współpracuje z największymi dostawcami akcesoriów w kraju i zagranicą. Oferowane franczyzobiorcom produkty są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiele grup asortymentowych jest w stanie zapewnić marże na poziomie 100 - 300 proc. Franczyzobiorcy korzystają z naszej własnej hurtowni on-line która w 2017r przeszła gruntowne zmiany – w ofercie posiadamy ponad 30000 produktów. Współpraca z MONUMENT9® to przede wszystkim przejrzyste zasady, brak opłat licencyjnych. Nie pobieramy opłat od obrotu - Twój zysk zostaje w Twojej kieszeni! Co zyskujesz? Przede wszystkim sami projektujemy, montujemy i wyposażamy nasze sklepy - to w naszej firmie jest tworzony projekt wystroju oraz wzualizacja 3d. sami projektujemy i wykonujemy meble oraz reklamę - nie korzystamy z ofert stolarzy oraz firm reklamowych, dzięki czemu możesz liczyć na najlepsze warunki i koszty wejścia do sieci. Posiadamy własną hurtownię, dlatego nie musisz zaopatrywać się u pośredników !

jednostki własne: 2

liczba franczyz: 43

MS Polska jest dystrybutorem produktów i usług telekomunikacyjnych Orange Polska. Od momentu powstania w 2006 roku jesteśmy Autoryzowanym Partnerem sieci Orange. Dzięki profesjonalnemu podejściu do wykonywanych obowiązków dla tak uznanego partnera, mogliśmy poszerzyć nasz zespół o specjalistów, dla których praca dla Orange jest nie tylko sposobem na zarabianie pieniędzy, ale także na realizację zawodowych ambicji i odnalezienie nowych wyzwań w swojej branży. Specjalizujemy się w obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wszystkich dostępnych w Orange usług. Między innymi oferujemy Internet światłowodowy dla firm FTTH. Doskonała znajomość produktów oraz wnikliwa analiza indywidualnych potrzeb Klienta to podstawa do stworzenia najlepszej oferty na usługi telekomunikacyjne dla firm. Równocześnie prowadzimy sprzedaż osobistą usług bazujących na transmisji światłowodowej (internet, telewizja) dla Klientów Indywidualnych. Naszą najmocniejszą stroną jest doświadczona, bardzo dobrze wyszkolona grupa Account Managerów i Doradców Klientów Indywidualnych, którzy w najlepszy możliwy sposób starają się zaspokoić potrzeby naszych Klientów. Cyklicznie zdobywamy nagrody i wyróżnienia świadczące o wysokim poziomie satysfakcji Klientów z kontaktów z nami. Sieć naszych Partnerów, wspierana przez regionalne centra operacyjne, działa obecnie na terenie trzech województw: mazowieckiego, lubelskiego i podlaskiego. Naszą ambicją jest rozwój do skali ogólnopolskiej, głównie poprzez rozwój sieci subagencyjnej. Współpraca z tak dynamiczną, innowacyjną i zorientowaną na Klienta firmą jaką jest Orange, wymaga od nas dostosowania się do jej wartości i standardów. Dlatego wszyscy nasi współpracownicy rekrutowani są spośród najlepszych przedstawicieli swojej profesji, a dodatkowo przechodzą wszystkie niezbędne szkolenia. Chciałbyś dołączyć do grona Partnerów naszej firmy? Zapraszamy do współpracy!

liczba franczyz: 130 (Polska, Czechy i Norwegia)

Telakces.com posiada dynamicznie rozwijającą się sieć specjalistycznych sklepów z telefonami i akcesoriami GSM. Działa od 2012 roku i obecnie posiada 130 punktów w kraju i za granicą. Telakces.com stawia na ciągły rozwój działalności poprzez pozyskiwanie nowych lokalizacji, poszerzanie asortymentu, podnoszenie jakości oferowanych usług oraz rozszerzanie zakresu działalności firmy. Rynek GSM stale się rozwija i generuje duże zyski. Nieustannie pojawiają się nowe technologie i trendy, w związku z czym wzrasta zapotrzebowanie na urządzenia mobilne nowej generacji (takie jak np. smartfony) oraz akcesoria i usługi serwisowe. W punktach można znaleźć szeroki wybór oryginalnych futerałów, a już niedługo także te tworzone przez telakces.com – firma zamierza rozpocząć produkcję dobrej jakości futerałów / etui na telefony komórkowe i tablety na terenie Polski pod marką własną. Telakces.com stawia także na rozwój wielokanałowy, poprzez wspieranie sprzedaży za pośrednictwem nowych technologii. W 2014 roku powstanie sklep internetowy telakces.com. Wielokanałowa działalność pozytywnie wpływa na wysokość dochodów firmy. Unikatowa oferta, którą proponuje Telakces.com poza wyborem modeli telefonów wszystkich wiodących producentów zawiera także modele niewystępujące w ofercie operatorów sieciowych i niemające oficjalnej premiery w Polsce. W czerwcu 2014 r firma telakces.com podpisała umowę partnerską z globalną marką Virgin na współpracę obejmującą tworzenie nowych sklepów, sprzedaż produktów w istniejących punktach, wspólne działania marketingowe. Telakces.com został wyróżniony "Złotą Siódemką Inwestycji i produktów dla biznesu 2016, kategoria franczyza GSM.