Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

jednostki własne: 2 - Przeznaczone są przede wszystkim do badania nowych rozwiązań i pomysłów. 

liczba franczyz: W Polsce ponad 30. 

Jesteśmy międzynarodową firmą, która jest na polskim rynku już od ponad 20 lat. Produkujemy wyjątkową linię perfum Nicole, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Współpracując z nami otrzymujesz wieloelementowy „know how”, czyli kompletną i gruntowną wiedzę potrzebną do stworzenia i prowadzenia własnego lukratywnego biznesu. Korzystając z naszej wiedzy i ogromnego doświadczenia zminimalizujesz ryzyko finansowe tego przedsięwzięcia. Razem z nami masz zdecydowanie większe szanse na sukces.  Jesteśmy jedynymi i prawowitymi właścicielami zastrzeżonego znaku towarowego Nicole.  Twoim biznesem w formie tradycyjnej współpracy lub franchisingu może być punkt stacjonarny tzw. sklep lub wyspa w centrum handlowym oraz "dodatek" do innego asortymentu lub usługi.  Niezależnie czy wybierasz formę współpracy na zasadach tradycyjnych lub franchisingu nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat:  nie ponosisz opłaty wstępnej,  nie ponosisz opłaty miesięcznej ani rocznej. Szybko zwróci Ci się koszt inwestycji początkowej. W opcji rozbudujesz swój biznes z przyszłych zysków. Masz realne szanse na sukces nawet w niedużych miejscowościach. Akceptujemy indywidualizm, masz możliwość aranżacji punktu sprzedaży według własnych pomysłów.  Sam decydujesz czy twój biznes to rozlewnia perfum Nicole czy może drogeria, którą można rozbudować o dodatkowy asortyment. Z czasem generujesz grono stałych i lojalnych klientów, co jest gwarancją na Twoją lepsza przyszłość. Korzystasz z wysokiej marży na perfumy.

jednostki własne: 2

liczba franczyz: 28

Stara Mydlarnia to wyjątkowa marka kosmetyczna, która od kilkunastu lat tworzy naturalne kosmetyki do kąpieli, pielęgnacji ciała, twarzy, włosów oraz ręcznie wyrabiane produkty do kąpieli, jak kule, mufinki, cremersy, a ponadto mydła glicerynowe i roślinne vege dojrzewające w blokach. Stara Mydlarnia tworzy dla swoich Klientów luksusowe domowe SPA, które jest gwarancją dobrego samopoczucia i naturalnego stylu życia. Inspiracją dla nas jest natura …bo natura jest piękna. Kosmetyki muszą być naturalnie piękne, pachnące i zdrowe, ale przede wszystkim skuteczne, dlatego ciągle poszukujemy składników aktywnych z najdalszych zakątków świata, jakie daje nam natura. Tworzymy dla naszych Klientów coraz to nowszej generacji produkty, łącząc tradycję z nowoczesnością. W naszej ofercie można znaleźć żele do kąpieli i pod prysznic ze specjalną eco formułą, peelingi solne, cukrowe, naturalne oleje, produkty do aromaterapii, kosmetyki wegetariańskie i wegańskie, ręcznie wyrabiane mydła dojrzewające, mydła glicerynowe w blokach, kule do kąpieli, muffinki, creamersy z dużą zawartością olejków i masła shea. Nasz plan na przyszłość to wprowadzać ambitne projekty, wymyślać coraz to lepsze produkty i zapewnić naszym Klientom 100proc. zadowolenie. W 2010 roku rozpoczęliśmy budowę sieci sklepów franczyzowych Stara Mydlarnia. Obecnie obejmuje ona prawie 30 sklepów na terenie całej Polski i nadal intensywnie się rozwija. Zostań naszym partnerem biznesowym.

jednostki własne: Blisko 100

W. Kruk jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Historia przeszło 175 lat to nasza największa duma i najważniejsze dziedzictwo. W blisko 100 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie. W. Kruk to ekspert w dziedzinie zegarków. Ponad 175 lat tradycji oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią nas wiarygodnym i profesjonalnym przedstawicielem najlepszych światowych marek zegarkowych: Rolex, Tudor, Omega, Longines, TAG Heuer, Certina, Tissot, IWC, Raymond Weil i wielu innych. System franczyzowy W. Kruk oparty jest na zasadzie towaru powierzonego. Poszukujemy ludzi i firm z doświadczeniem w projektach franczyzowych, którzy gotowi są dostarczyć najwyższą jakość obsługi klienta prowadząc salon W. Kruk w wybranych miastach poniżej 100 tys. mieszkańców. Interesują nas lokalizacje, w których W. Kruk nie posiada salonów własnych. Oferujemy najwyższej jakości produkty, know-how najstarszej polskiej marki jubilerskiej oraz profesjonalne rozwiązania biznesowe. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną, ogólnopolskie wsparcie marketingowe, bezpośredni nadzór kadry menadżerskiej oraz systemowe rozwiązania gwarantujące poprawne funkcjonowanie całego procesu zakupowo-usługowego. Franczyzobiorca odpowiedzialny jest za podpisanie umowy najmu, ponosi wszelkie koszty związane z uruchomieniem lokalu oraz wszystkie koszty związane bieżącym funkcjonowaniem salonu W. Kruk.

Minimalna kwota inwestycji:

50000 zł

jednostki własne: 34

liczba franczyz: 42

Golden Rose Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem kosmetyków marki Golden Rose w Polsce. Nasze marki to: Golden Rose, Classics, Miss Selene oraz Roxanne. W ofercie znajdują się między innymi: lakiery do paznokci, pomadki, pudry, róże, tusze, eyelinery, podkłady oraz wody perfumowane. Kosmetyki Golden Rose pomagają kobietom uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami. Producentem kosmetyków jest Erkul Cosmetics, jeden z liderów na światowym rynku kosmetycznym. Kosmetyki Erkul Cosmetics eksportowane są do ponad 80 krajów takich jak: Stany Zjednoczone, Niemcy czy Włochy. Chcąc pozyskać zaufanie konsumentek firma wyznaczyła sobie zasadniczy cel, który przyświeca jej do dziś: innowacyjność i wysoka jakość produktów za przystępną cenę. Większość kosmetyków jest produkowana w jednej z najnowocześniejszych fabryk na świecie mieszczącej się w Stambule w Turcji, z kolei produkcję kredek Golden Rose Lipliner & Eyeliner zlecono niemieckiej firmie Stabilo. Istotą produkcji kosmetyków Golden Rose są najwyższej jakości komponenty, dlatego też firma sprowadza je od najlepszych dostawców z Włoch i Francji, skąd na przykład pochodzą esencje do perfum. O jakości kosmetyków świadczą także receptury i technologia wytwarzania. Wszystkie produkty Golden Rose poddawane są szczegółowym badaniom dermatologicznym, mikrobiologicznym i testom aplikacyjnym. Co ważne, nie są testowane na zwierzętach. Firma stara się produkować kosmetyki wolne od parabenów, a zatem zdrowe i bezpieczne nawet dla alergików. Z kolei lakiery do paznokci nie zawierają szkodliwego formaldehydu i toluenu. Wysoką jakość produktów doceniły nie tylko nasze klientki, ale również partnerzy handlowi oraz środowiska opiniotwórcze, co zaowocowało wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Najcenniejszymi z nich są te przyznawane przez konsumentki. Najlepszymi Produktami 2013 roku w kategorii Wybór Konsumentów zostały wybrane aż trzy kosmetyki: Precision Liner, lakiery Rich Color oraz pomadki Golden Rose Lipstick. To nie my stanowimy o tym, że jakaś marka jest silna, jakaś słaba, ale o tym decydują klientki kupujące produkty i wybierające daną markę. To dla nich z pasją i sercem tworzymy Golden Rose – mówi Joanna Reczulska Trade Marketing Manager Golden Rose Polska.

Minimalna kwota inwestycji:

50000 zł

jednostki własne: 29

liczba franczyz: 92

Natura daje nam to co najlepsze, a obcowanie z nią podczas zabiegów domowego SPA, to luksus, na który może pozwolić sobie każdy. Dokładamy wszelkich starań by profesjonalnie wyszkoleni sprzedawcy potrafili idealnie dobrać produkty zaspokajające w pełni potrzeby każdego klienta. Firma powstała w czerwcu 2002 roku wraz z założeniem pierwszej Mydlarni, w Katowicach, przy ul. Piastowskiej. W 2009 roku po pięcioletnich doświadczeniach i otwarciu czterech następnych własnych sklepów powstał pierwszy sklep franczyzowy pod szyldem „mydlarnia u Franciszka”. Dzisiaj funkcjonuje z sukcesem ok 120 sklepów w całej Polsce, z czego 29 własnych. W 2016 roku powstało kilkanaście nowych placówek. Oferta Mydlarni u Franciszka oparta jest na kosmetykach naturalnych pochodzących z różnych zakątków świata m.in. z Syrii, Maroka, Francji i Włoch. Świetnie wyszkoleni sprzedawcy potrafią idealnie dobrać produkt pod indywidualne potrzeby klienta. Osoba, która raz przekroczy próg naszego sklepu, zawsze do nas wraca. W ramach systemu franczyzobiorcy otrzymują gotową koncepcję prowadzenia własnego biznesu opartą na nowoczesnych metodach zarządzania, popartych 15-letnim doświadczeniem. Pełna pomoc w uruchomieniu sklepu (w tym wskazanie solidnych i tanich wykonawców), bezpłatny system szkoleń i sprawdzone metody skutecznego pozyskiwania i utrzymywania lojalnych klientów to solidne podstawy sukcesu. Pakiet franczyzowy: możliwość korzystania ze znaków towarowych, bezpłatne szkolenie właściciela placówki i jego pracowników (minimum 4 dni) w zakresie wiedzy o produktach i technik sprzedaży, kurs artystycznego pakowania produktów, projekt aranżacji lokalu, program lojalnościowy, materiały marketingowe, program B2B, stroje firmowe, wsparcie podczas całego okresu trwania umowy.