Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

jednostki własne: 9

liczba franczyz: 31

Tax Care to biuro rachunkowe, które swoje początki ma w 2008 roku. Głównym celem prowadzenia naszej działalności jest wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu księgowości, rachunków, doradzaniu w sprawach podatkowych i urzędowych. Prowadzimy naszych klientów przez proces sporządzenia i przygotowania kompletnej dokumentacji księgowej. Naszym klientom zawsze zapewniamy pełne doradztwo biznesowe w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonego biznesu. Od momentu założenia firmy, do znalezienia najlepszych ofert i źródeł finansowania bieżącej działalności operacyjnej i planowanych przyszłych inwestycji. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe każdemu przedsiębiorcy. Oznacza to, że nasi doradcy każdego dnia pomagają zarówno doświadczonym biznesmenom, jak i tym, którzy właśnie zdecydowali się założyć własną działalność gospodarczą. Doradzamy, wskazując najlepsze w danym biznesie rozwiązania fiskalno-księgowe, ale również załatwiamy wszystkie uciążliwe procedury z tym związane. Dokładamy wszelkich starań, aby przedsiębiorcy mogli skupić się wyłącznie na tym, co jest dla nich najważniejsze – na rozwoju własnej firmy. Tax Care jako pierwsza w Polsce firma tworząca innowacyjne rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw reprezentuje nowatorski model biznesowy, który łączy usługi księgowe z doradztwem w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych oraz dotacji i leasingów. Nasza oferta współpracy skierowana jest do osób, które chcą prowadzić biuro pod znaną i cenioną od lat marką Tax Care S.A. Franczyzobiorcom oferujemy sprawdzony pomysł na biznes! Dołączając do grona franczyzobiorców stajesz się częścią firmy, która od 10 lat istnieje na rynku, by wspierać przedsiębiorców w prowadzeniu biznesu.

liczba franczyz: Sieć liczy ponad 700 partnerów świadczących usługi w 25 krajach, w tym 6 franczyzobiorców w Polsce. Za granicą franczyzobiorcy Expense Reduction Analysts działają w Europie, USA, Kanadzie, Ameryka Południowej i Australii, w tym także w kraje sąsiadujących z Polską: Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina).

Expense Reduction Analysts to największa na świecie firma, która pomaga przedsiębiorstwom w redukcji kosztów operacyjnych. Zwłaszcza pozostałych kosztów operacyjnych, które nie są związane z zasadniczą działalnością przedsiębiorstwa (media, energia, transport, marketing, usługi bankowe, telekomunikacja i wiele innych). Firma powstała 1992 roku w Wielkiej Brytanii. Aktualnie współpracuje z nią ponad 700 partnerów w 25 krajach. Klienci ERA nie ponoszą żadnego ryzyka finansowego związanego z prowadzonym projektem. Opłaty pobierane są w oparciu o zasadę "no cure - no pay" - po udowodnieniu oszczędności. Przychód doradczy to udział w wygenerowanych oszczędnościach Klientów. Wiedza specjalistyczna ekspertów Expense Reduction Analysts obejmuje blisko 40 kategorii kosztów. Począwszy od 1992 roku Expense Reduction Analysts ma na swoim koncie ponad 18 tys. przeprowadzonych projektów a przeciętna redukcja kosztów kształtuje się na poziomie 20 proc. Do klientów Expense Reduction Analysts należą małe, średnie przedsiębiorstwa oraz międzynarodowe korporacje z praktycznie wszystkich sektorów gospodarki m.in. IKEA, Deloitte, Uniwersytet SWPS, NOVOL, Bio Planet, SGB Bank SA, Decathlon, SAMAG i tysiące innych firm. Czy znasz prawdziwą wartość swojego doświadczenia biznesowego? Wykorzystaj swoje kompetencje – zostań Partnerem Expense Reduction Analysts! Partnerzy Expense Reduction Analysts to przedsiębiorczy, zmotywowani i pochodzący z różnych branż konsultanci. Partnerzy Expense Reduction Analysts często współpracują ze sobą, tworząc krajowe i międzynarodowe zespoły przy realizacji projektów dla Klientów. Pozwala to każdemu doradcy skupić się na swoich mocnych stronach, a jednocześnie skorzystać ze specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności innych partnerów. Klienci Expense Reduction Analysts mają pewność, że otrzymują najlepsze rozwiązania biznesowe skrojone na miarę ich potrzeb ze względu na zasób wiedzy dostępnej w sieci Expense Reduction Analysts. Jako Partner Expense Reduction Analysts możesz cieszyć się niezależnością przedsiębiorcy przy jednoczesnym wsparciu międzynarodowej sieci ekspertów!

jednostki własne: 3

liczba franczyz: 7, partnerskie: 21

Tax Safe Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć biur rachunkowych cechuje się innowacyjnością obsługi klienta w zakresie usług księgowych oraz doradztwa podatkowego i prawnego. Dodatkowo oprócz tradycyjnej księgowości uproszczonej i pełnej przygotowaliśmy specjalną mobilną aplikację internetową, dzięki niej klient jest w stałym kontakcie z biurem, odczytuje sprawozdania finansowe ale również może przesyłać dokumenty przez specjalny port transferowy, który jest w pełni bezpieczny i szyfrowany kodami SSL. Ułatwia to możliwość obsłużenia praktycznie każdego klienta na świecie gdyż klient nie musi osobiście przychodzić do biura a dodatkowo aplikacja dostępna jest również w innych językach – angielskim, niemieckim i rosyjskim. Dzięki takiemu rozwiązaniu możecie Państwo obsługiwać klientów nie tylko ze swojej miejscowości ale również oddalonych o kilkaset kilometrów. Klient nie musi znać języka Polskiego aplikacja tłumaczy wszystko na wybrany przez niego język. Korzyści odczuwają również klienci lokalni, którzy nie zawsze mają czas na dostarczanie dokumentów na czas, mogą je przesłać przez aplikacje i w dowolnym momencie dowieść oryginały lub przechowywać je w swoim biurze. Jako biuro rachunkowe zatrudniające Doradcę Podatkowego bierzemy pełną odpowiedzialność również za klientów księgowanych w oddziałach franczyzowych przed Urzędem Skarbowym, Sądem i ZUS. Spotkania z kandydatami mogą się odbywać w Sopocie i Warszawie