Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

Minimalna kwota inwestycji:

25000 zł

jednostki własne: 4

liczba franczyz: 15

Zostań Właścicielem Pracowni Balonowej wraz z Punktem Sprzedaży "Manufaktura Pana Balona"   Szukasz pomysłu na biznes? Punkt partnerski Pana Balona może być Twój!   Dołącz do najszybciej rozwijającej się sieci !!!   Otwórz własny biznes w 14 dni !!! Właśnie tyle zajmuje uruchomienie placówki!   *Jako nieliczna franczyza w Polsce - nie pobieramy opłaty franczyzowej ani opłaty od utargu*   Uczciwe i klarowne zasady - To motto Pana Balona!   Podoba Ci się nasz pomysł? Chciałbyś prowadzić swój biznes? Marzysz o własnej działalności? Z chęcią podzielimy się naszym doświadczeniem, produktem i pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie! Wszystko zależy tylko od Ciebie! Własna pracownia balonowa z punktem sprzedaży, to nasza propozycja!   Naszym partnerom oferujemy: ✅Sprawdzony i ciekawy biznes ✅Meble i wyposażenie lokalu ✅Zestaw szkoleń z zakresu prowadzenia oddziału ✅Zestaw szkoleń dekoratorskich ✅Aranżację wnętrza wykonana przez architektów Pana Balona ✅Zatowarowanie ✅Sprzęt dekoratorski ✅Reklamę w danym regionie ✅Know-How ✅Sprawdzone sposoby pozyskiwania klientów ✅Opiekę i wsparcie przez cały czas trwania współpracy   Będziesz świadczył następujące usługi: ✅Obsługę poczty balonowej w wybranym regionie ✅Przyjmowanie zleceń nadruków na balonach reklamowych ✅Sprzedaż balonów lateksowych, foliowych i innych materiałów oferowanych przez sieć Pan Balon ✅Pompowanie balonów helem ✅Wynajem butli z helem ✅Obsługę eventów, wesel, imprez firmowych ✅Usługi dekoracyjne z wykorzystaniem balonów ✅Pokazy konfetti ✅Wypuszczanie balonów z siatki  

jednostki własne: 1

liczba franczyz: 30

Detailking auto detailing & smart repair – innowacja w motoryzacji. Detailking to pierwszy w Polsce projekt, stworzony z myślą o prawdziwych pasjonatach motoryzacji i kosmetyki samochodowej. W ramach naszych punktów staramy się zerwać z tradycyjnie pojmowaną pielęgnacją aut, podnosząc ją do rangi swoistego rodzaju sztuki, której celem jest ponadprzeciętną dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Starając się wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów, traktujemy ich pojazdy, niczym najlepsze ośrodki spa kierując się mottem: „Dbanie o czystość samochodu to jedno, natomiast dbanie o jego prezencję to już wyższa szkoła jazdy”. W szerokim wachlarzu naszych usług znajdziecie Państwo m.in.: Auto detailing: korekty powłok lakierniczych, usuwanie zarysowań, nakładanie powłok zabezpieczających, kompleksowe przygotowanie do sprzedaży. Smart Repair: usuwanie wgnieceń bez lakierowania, naprawy tapicerek welurowych, odnawianie elementów plastikowych i winylowych, renowację tapicerek skórzanych, naprawy szyb bez konieczności wymiany, uzupełnianie ubytków w felgach. W ramach sieci Detailking pomożemy Państwu stworzyć prestiżowy i elegancki punkt, oferujący najwyższej jakości usługi dla branży motoryzacyjnej. Nasza oferta obejmuje: pomoc w znalezieniu i przygotowaniu lokalizacji, możliwość działalności mobilnej, z dojazdem do klienta, stałe wsparcie marketingowe, merytoryczne i techniczne, pakiet specjalistycznych szkoleń, pomoc w wyborze optymalnego wyposażenia i sprzętu, pomoc w pozyskaniu finansowania.

jednostki własne: 1 Warszawa, ul Grzybowska 3/15

liczba franczyz: 8

Firma Kobieta i Rozwód powstała aby pomagać, wspierać i szukać rozwiązań dla kobiet, które stanęły w obliczu konfliktu rodzinnego. Zajmujemy się świadczeniem lub pośrednictwem w świadczeniu usług w zakresie pomocy prawnej, psychologicznej, detektywistycznej, windykacyjnej oraz doradztwa podatkowego i finansowego, w szczególności, ale nie wyłącznie, dla Klientów będących w sporze ze swoimi współmałżonkami. Jesteśmy firmą dedykowaną kobietom, ale przyjmujemy również czasami sprawy klientów – mężczyzn. Jesteśmy pierwszą i jedyną na rynku firmą, która zajmuje się w sposób kompleksowy rozwodami. Dołącz do Naszego zespołu. Osiągnij sukces pomagając innym! Działalność w ramach sieci franchisingowej Kobieta i Rozwód daje wiele korzyści, m. in: dużą rozpoznawalność firmy na rynku, dostęp do szerokiej wiedzy na temat problemów z jakimi można się spotkać w przed, w trakcie i po rozwodzie, popartej dużym doświadczeniem naszych specjalistów i setkami realnych przypadków, system szkoleń franchisobiorców, opracowany system obsługi klienta, opracowany system współpracy ze specjalistami (prawnikami, psychologami, itp.), zasady i techniki ich werbowania i wynagradzania, dostęp do gotowych procedur postępowania w prowadzonych sprawach, dostęp do gotowych i sprawdzonych w praktyce wzorów dokumentów - umów, zleceń, pozwów i innych formularzy niezbędnych w relacjach z Klientami, Specjalistami i w trakcie postępowań sądowych, dostęp do opracowanego przez nas systemu komputerowego CRM (zarządzanie relacjami z klientem), który wspomaga w ewidencjonowaniu klientów i specjalistów (bazy danych), zawiera szablony dokumentów, które możemy w wygodny sposób uzupełniać i drukować, obsługuje też pocztę i kalendarz, skuteczną politykę marketingową i PR na szczeblu krajowym i pomoc w realizacji tej polityki lokalnie, niższe koszty działalności ze względu na wspólną politykę zakupową i marketingową, wsparcie i pomoc dla franchisobiorców na każdym etapie działalności, współpraca między poszczególnymi biurami pozwala korzystać z jeszcze większej wiedzy i doświadczenia, sprawdzony w praktyce model biznesowy - działalność biura pilotażowego od początku 2013 roku przyniosła wysoką dynamikę wzrostu przychody, przekazywanie klientów do oddziałów, wyłączność terytorialna, stabilność i bezpieczeństwo współpracy, szkolenie początkowe i okresowe.

jednostki własne: 1 (Katowice)

liczba franczyz: 62 (Polska)

Ship Center to innowacyjna sieć franczyzowa, która specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych usług dla firm oraz klientów indywidualnych. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe. "Załatw wszystko w jednym miejscu" - to nasze hasło, które pomaga wielu przedsiębiorcom w organizacji ich firmy. Cechuje nas nowoczesne podejście do rynku wysyłek kurierskich, poligrafii, wirtualnego biura, ciekawe narzędzia marketingowe i entuzjazm we wprowadzaniu usprawnień w obsłudze zleceń. Naszym głównym celem jest dynamiczny rozwój sieci na terenie Polski jak i Europy. Świadcząc najwyższej jakości usługi, kierujemy się głównie do klientów indywidualnych oraz biznesowych. W porównaniu do innych firm świadczymy pełną kompleksowość usług zarówno kurierskich, jak i poligraficznych czy też biznesowych. Różnorodność i szeroki wachlarz usług świadczonych w punktach Ship Center powoduje, że klienci chwalą sobie możliwość wykonania różnych usług,pod jednym dachem”. Ship Center to sprawdzony operacyjnie schemat rozwoju w ramach franczyzy. Jego niepowtarzalny oraz oryginalny wygląd sprawiają, iż jest bardzo szybko i łatwo zapamiętywalny. Oryginalność na rynku Polskim zapewnia pełen wachlarz usług dostępnych w jednym miejscu: Przesyłki krajowe i międzynarodowe paczkowe Przesyłki paletowe krajowe i międzynarodowe Wydruki cyfrowe i wielkoformatowe Gadżety reklamowe Innowacyjne wydruki 3D Profesjonalne pakowanie; Pieczątki flashowe Zostań naszym Franczyzobiorcą!