Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

Minimalna kwota inwestycji:

10000 zł

jednostki własne: 2

liczba franczyz: 19

Partner Biznesowy Rabatem.pl-  Własny Multimedialny Portal !     Rabatem.pl jest pierwszą w Polsce wirtualną platformą zakupów rabatowych oferowanych w systemie franczyzowym. Przepis na sukces jest prosty – polega na pozyskiwaniu partnerów i prezentowaniu ofert reklamodawców, w formie multimedialnej kampanii w internecie, w prasie oraz w mediach społecznościowych !       Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz symbiozie prasy i Internetu, osiągnęliśmy sukces na miarę XXI wieku !   Lubisz się uczyć i chciałbyś prowadzić własną firmę, z niskimi kosztami stałymi? Inspirują Cię nowe technologie ? Prowadzisz działalność gospodarczą i chciałbyś generować dodatkowe przychody? Masz doświadczenie w sprzedaży i sam chcesz decydować o tym ile zarabiasz ?    Dzięki naszej innowacyjnej platformie, otrzymasz gotowy produkt, który umożliwi Ci zarabianie już w przeciągu trzech tygodni. Zyskaj nawet kilkanaście tysięcy zł miesięcznie ! Analizując rosnący rynek Kuponów rabatowych stworzyliśmy innowacyjny i efektywny nośnik reklamowy dla lokalnego biznesu. Przedsiębiorcy szukają na lokalnym rynku, innowacyjnych form reklamy.   Prowadząc Rabatem.pl, stajesz się właścicielem lokalnego serwisu zakupów rabatowych, prowadzisz swój własny biznes, drukujesz gazetki z perforowanymi kuponami, koordynujesz multimedialną kampanię w social mediach, prasie i internecie. Wychodzisz naprzeciw lokalnym przedsiębiorcom oraz konsumentom, zarabiasz pieniądze dla siebie oraz przedsiębiorców, zadzwoń i dowiedź się więcej.     

Minimalna kwota inwestycji:

10000 zł

jednostki własne: 2 ( Poznań, Wrocław).

liczba franczyz: 20

Dlaczego robotyka to dobry biznes? Jak rozpocząć go krok po kroku? TwójRobot.pl to oparte na autorskim programie warsztaty z budowy i programowania robotów LEGO dla dzieci i młodzieży. Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych, która zdobyła tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości. Jako pierwsza w Polsce uruchomiła kursy na zestawach Lego Mindstorms NXT. Zaś od 2012 roku firma rozwija sieć franczyzową i obecnie prowadzi zajęcia w ponad 80 lokalizacjach w Polsce, co czyni ją liderem na rynku. Wysoki poziom zajęć i jakość prowadzonych warsztatów został również doceniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i określony jako Miejsce Odkrywania Talentów. Dlaczego TwójRobot.pl? Genialny pomysł - TwójRobot.pl to oparte na autorskim programie warsztaty z budowy i programowania robotów LEGO dla dzieci i młodzieży, Marka - jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych, która zdobyła prestiżowy tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, Lider - od 2012 roku firma rozwija sieć franczyzową i obecnie prowadzi zajęcia w ponad 80 lokalizacjach w Polsce, co czyni ją liderem na rynku, Doświadczenie - już od 10 lat wspiera przyszłość edukacji i posiada unikalny know-how, Jakość - wysoki poziom zajęć i jakość prowadzonych warsztatów został doceniony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i określony jako Miejsce Odkrywania Talentów, Wyniki finansowe – potwierdzenie: uznanie ekspertów oraz ogromne inwestycje aniołów biznesu, Rozwój - plany rozwojowe zakładają powstanie kolejnych 60 placówek w Polsce i zagranicą, Pasja - firma została założona przez Bożydara Milewskiego, który jako student poznańskiej politechniki fascynował się światem robotów, konstruował je i organizował zawody sumo dla maszyn, Misja – zabawa poprzez naukę jest rozwiązaniem, które pozwoli przygotować dzieci na wyzwania XXI wieku. Warsztaty doceniają dzieci, rodzice i nauczyciele! Partnerstwo – gwarantujemy pełne wsparcie i bezpieczeństwo, co najbardziej doceniają nasi franczyzobiorcy. To Ty jesteś dla nas najważniejszy. Nasze hasło to: Potęga Grupy - Siła Niezależności! Zapraszamy do współpracy działające firmy, chcących rozszerzyć zakres swoich usług oraz do nowo powstające firmy szukające pomysłu na biznes.

Minimalna kwota inwestycji:

14000 zł

New York Hot Dog to największa sieć franczyzowa oferująca hot- dogi według oryginalnej amerykańskiej receptury. Firma powstała w 2006 roku i od tego czasu prężnie rozwija swoją sieć otwierając punkty własne oraz franczyzowe. Dziś New York Hot Dog to blisko 40 punktów w całej Polsce. Nasze sieć obejmuje restauracje, wyspy gastronomiczne oraz mobilne wózki z hot-dogami. Oprócz bogatej oferty hot-dogów sieć oferuje także zapiekanki, kanapki, świeżo wyciskane soki, napoje gorące i zimne i inne. New York Hot Dog to firma współpracująca ze swoimi partnerami na zasadzie franchisingu. Z naszej strony oferujemy wszystko, co potrzebne jest do założenia i prowadzenia własnego punktu z hot dogami: markę, pomysł, recepturę, wózek, szkolenia sprzedawców, a także pełne zaopatrzenie. Co więcej, znajdziemy najlepszą możliwą lokalizację w mieście każdego, kto zechce z nami współpracować i wynegocjujemy najlepsze warunki. Równie chętnie załatwimy wraz z naszym partnerem wszelkie kwestie. Nie zabraknie także wsparcia, pomocy oraz przedstawienia naszych dotychczasowych doświadczeń. W ramach marki New York Hot Dog zorganizujemy również wiele wspólnych akcji promocyjnych dla klientów. Jakie są zalety współpracy z New York Hot Dog i założenia własnego punktu z hot dogami: pełne wsparcie; nawet na chwilę nie zostawimy Państwa bez pomocy, działanie w ramach wspólnej marki New York Hot Dog, brak potrzeby wyszukiwania lokalizacji i negocjowanie warunków wynajmu, sprawdzona i jednakowa dla wszystkich punktów sieci receptura produktu, w pełni wyposażony wózek do prowadzenia działalności, gotowy pomysł, gwarantujący pewny zysk przy minimalnym ryzyku możesz odnieść duże korzyści.

Minimalna kwota inwestycji:

40000 zł

jednostki własne: 2 (Lejdis Studio w Łodzi, Plac Wolności 2, Lejdis Studio Open Space w Łodzi, ul. Lipowa 15/17)

liczba franczyz: 7 (Lejdis Studio Open Space w Warszawie, ul. Racjonalizacji 5, Lejdis Studio Warszawa - Kolejowa, ul. Kolejowa 47, Lejdis Studio w Częstochowie, ul. Traugutta 9, Lejdis Studio w Stalowej Woli, ul. Okulickiego 83, Lejdis Studio w Zgierzu, ul. Majakowskiego 43, Lejdis Studio w Lublinie, ul Zana 41, Lejdis Studio w Gdyni, ul. Unruga 176).

Lejdis Studio oferuje nowoczesne i modne zajęcia taneczne oraz fitnessowe. Naszą wizytówką stał się pole dance, czyli taniec na rurze, który przebojem wdarł się do świata sportu zyskując ogromną popularność, zwłaszcza wśród kobiet. W ofercie Lejdis Studio znajdują się również inne rodzaje tańca jak np. burleska, exotic dance, taniec na szpilkach czy aerial hoop, czyli zajęcia na kołach cyrkowych oraz szeroka gama zajęć fitness, jak stretching i zajęcia na trampolinach. Lejdis Studio jest alternatywą wobec siłowni i grupowych zajęć fitness – oferujemy kobietom indywidualny rozwój poprzez ćwiczenia w małych grupach pod okiem profesjonalnych instruktorek. Lejdis Studio to nowoczesne i przyjazne miejsca, słynące z pozytywnej atmosfery.  A jeśli masz już swoje studio lub fitness oferujemy nową formę współpracy Zostań licencjobiorcą i dołącz do sieci Lejdis Studio już od 200 zł netto miesięcznie. Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (gimnastyka artystyczna, akrobatyka, balet, hip hop, trampoliny fitness, zajęcia korekcyjne i inne.), sygnowane marką Lejdis Studio, sieci tańca dla dorosłych. Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej: 200 zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo) 300 zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo) 400 zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo) 500 zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo) Warunki: Umowa na min. 12 miesięcy Wszystkie kwoty są kwotami netto Płatność raz w miesiącu Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i instruktorami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach sportu i tańca. Zapoznaj się z ofertą licencyjną Lejdis Studio https://www.youtube.com/watch?v=hL0AuaMWZVo

Minimalna kwota inwestycji:

42000 zł