zaloguj
PRZEWIŃ

Lejdis Studio

Usługi Uroda i fitness
Lejdis Studio

LOKALIZACJA JT Promotion Jarosław Tomczewski
ul. Mieszka I 1, 92-415 Łódź

telefon 606 260 789

www www.lejdisstudio.com

E-MAIL biuro@lejdisstudio.com

MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI 40 tys.

Opłata wstępna 10 tys.

Opłata bieżąca 1 tys.

Opłata marketingowa 3 tys.

JEDNOSTKI WŁASNE 2 (Lejdis Studio w Łodzi, Plac Wolności 2, Lejdis Studio Open Space w Łodzi, ul. Lipowa 15/17)

LICZBA FRANCZYZ 7 (Lejdis Studio Open Space w Warszawie, ul. Racjonalizacji 5, Lejdis Studio Warszawa - Kolejowa, ul. Kolejowa 47, Lejdis Studio w Częstochowie, ul. Traugutta 9, Lejdis Studio w Stalowej Woli, ul. Okulickiego 83, Lejdis Studio w Zgierzu, ul. Majakowskiego 43, Lejdis Studio w Lublinie, ul Zana 41, Lejdis Studio w Gdyni, ul. Unruga 176).

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Lejdis Studio oferuje nowoczesne i modne zajęcia taneczne oraz fitnessowe. Naszą wizytówką stał się pole dance, czyli taniec na rurze, który przebojem wdarł się do świata sportu zyskując ogromną popularność, zwłaszcza wśród kobiet. W ofercie Lejdis Studio znajdują się również inne rodzaje tańca jak np. burleska, exotic dance, taniec na szpilkach czy aerial hoop, czyli zajęcia na kołach cyrkowych oraz szeroka gama zajęć fitness, jak stretching i zajęcia na trampolinach.

Lejdis Studio jest alternatywą wobec siłowni i grupowych zajęć fitness – oferujemy kobietom indywidualny rozwój poprzez ćwiczenia w małych grupach pod okiem profesjonalnych instruktorek. Lejdis Studio to nowoczesne i przyjazne miejsca, słynące z pozytywnej atmosfery. 

A jeśli masz już swoje studio lub fitness oferujemy nową formę współpracy

Zostań licencjobiorcą i dołącz do sieci Lejdis Studio już od 200 zł netto miesięcznie.

Teraz również dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, pomagając innym w osiągnięciu sukcesu. Stworzyliśmy ofertę licencyjną dla klubów fitness i szkół tańca, dzięki której za niewielkie pieniądze wprowadzisz do swojej firmy nieszablonowe formy zajęć (gimnastyka artystyczna, akrobatyka, balet, hip hop, trampoliny fitness, zajęcia korekcyjne i inne.), sygnowane marką Lejdis Studio, sieci tańca dla dorosłych.

Koszt miesięcznej opłaty licencyjnej:

 • 200 zł (do 4 godz. zajęć tygodniowo)
 • 300 zł (5-8 godz. zajęć tygodniowo)
 • 400 zł (8-10 godz. zajęć tygodniowo)
 • 500 zł (powyżej 10 godz. zajęć tygodniowo)
 • Warunki:

 • Umowa na min. 12 miesięcy
 • Wszystkie kwoty są kwotami netto
 • Płatność raz w miesiącu
 • Współpracujemy z najlepszymi tancerzami i instruktorami w kraju, mistrzami świata i Europy w różnorodnych technikach sportu i tańca.

  Zapoznaj się z ofertą licencyjną Lejdis Studio

  https://www.youtube.com/watch?v=hL0AuaMWZVo

  Wymagania sieci

 • Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców;
 • Warunki lokalowe: lokal min. 130 m2.
 • Warunki stawiane wobec franczyzobiorcy:

 • Osobiste zaangażowanie;
 • Podstawowa wiedzy z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej;
 • Umiejętności pracy z ludźmi;
 • Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów.
 • Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Marka Lejdis Studio

  Stając się franczyzobiorcą Lejdis Studio od pierwszego dnia działalności pracujecie Państwo z marką, która odniosła sukces. Korzystacie Państwo ze znaków towarowych, praw autorskich, tajemnic handlowych, standardów komunikacji i obsługi klienta oraz wszelkich zastrzeżonych dokumentów wewnętrznych, procesów i formuł należących do marki Lejdis Studio.

  Dostęp do know-how

  Przystępując do sieci franczyzowej Lejdis Studio, uzyskujecie Państwo dostęp do know-how firmy, czyli gotowego przepisu na prowadzenie biznesu. Bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków i wypracowywania strategii rynkowych otrzymujecie Państwo gotowy wzór postępowania.

  Wsparcie ze strony właściciela marki Lejdis Studio

  Będąc właścicielem i twórcą marki Lejdis Studio, każdego franczyzobiorcę traktujemy jak partnera, będziemy wspierać Państwa w sukcesach i nie pozwolimy, by w razie kłopotów zostali Państwo sami. Służymy pomocą i radą na każdym etapie Państwa działalności. Oferujemy pomoc obejmującą m.in. doradztwo w zakresie rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, znalezienie odpowiedniej lokalizacji, możliwość skorzystania ze sprawdzonej ekipy remontowo-budowlanej, dostosowanie lokalu do standardów sieci czy szkolenia w zakresie prowadzenia biznesu, księgowości, promocji i marketingu.

  Korzyści z działań reklamowych i promocyjnych prowadzonych przez własciciela marki Lejdis Studio

  Wejście do sieci franczyzowej Lejdis Studio, daje możliwość korzystania z efektów dużej kampanii reklamowej organizowanej przez dawcę licencji dla całej sieci.

  Kształcenie i rozwój

  Lejdis Studio oferuje autorski program szkoleniowy dla franczyzobiorców oraz ich pracowników obejmujący podstawy oraz specjalistyczną wiedzę w niezbędnym zakresie. Instruktorzy i instruktorki otrzymają wszystkie informacje dotyczące stworzonego przez nas programu zajęć. Przekażemy też Państwu podręcznik standardów operacyjnych. Przez cały okres prowadzenia działalności będziemy służyć Państwu naszym doświadczeniem.

  A jeśli zdecydujesz się na zostanie licencjobiorcą dostaniesz od nas:

  Partnerstwo znanej marki

  Dzięki uzyskaniu licencji, możesz posługiwać się logotypem Kids Studio. Licencja wpłynie na rozpoznawalność Twojej marki - otrzymasz wyjątkową ofertę zajęć i napływ nowych klientów.

  Wsparcie promocyjne

  Mamy opracowane standardy pozyskiwania klienta - nauczymy Cię, jak odpowiednio dostosować komunikat zależnie od wielkości miasta i jak sprawić, by chętnych na zapisy nie zabrakło. Otrzymujesz wsparcie promocyjne doświadczonej kadry marketingowej. Zapewniamy także materiały graficzne przydatne do promocji zajęć.

  Zapewnienie ciągłego rozwoju

  Podejmując współpracę licencyjną możesz liczyć na profesjonalne szkolenia pracowników w preferencyjnych cenach. Wierzymy, że zadowolenie pracowników przekłada się na zadowolenie klientów.

  Tak jak w przypadku franczyzy, podczs współpracy licencyjnej na wszystkich etapach służymy pomocą i radą. Nie bój się zapytać o szczegóły i zasady naszej oferty współpracy licencyjnej. Otrzymasz od nas know-how sprzedaży, czyli gotowy przepis na prowadzenie zajęć.

  Spełnij marzenie o sukcesie! Rozpocznij współpracę franczyzową lub licencyjną!

  Przewidywana suma inwestycji

 • Minimalna kwota inwestycji: od 40 tys. zł;
 • Wykupienie licencji: 10 tys. zł;
 • Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz: od 20 tys. zł;
 • Stała opłata miesięczna: 1 tys. zł;
 • Roczna opłata marketingowa: 3 tys. zł.
 • Wszystkie podane koszty stanowią wartości do negocjacji. Kwoty są cenami netto.

  Osoba kontaktowa

  Jarosław Tomczewski
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem