zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Twój Prawnik 24

Usługi Doradztwo i księgowość
Twój Prawnik 24

LOKALIZACJA ul. Siemińskiego 21
44-100 Gliwice

MINIMALNA KWOTA INWESTYCJI 32 tys.

JEDNOSTKI WŁASNE 1

LICZBA FRANCZYZ 2 + 4 w trakcie realizacji

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Jesteśmy nowoczesną kancelarią prawną, która łączy w sobie tradycyjny model biznesowy z działaniami online. Twój Prawnik 24 to możliwość działania w prestiżowej branży, która daje spore możliwości zarówno rozwojowe, jak i finansowe.

Szczególne nastawienie na obsługę klienta – zarówno biznesowego jak i indywidualnego, które wynika m.in. z wstępnej, darmowej porady sprawia, że marka dynamicznie eskaluje, stając się pierwszym wyborem wielu klientów. U nas realna pomoc klientom, łączy się z uzyskiwaniem atrakcyjnego dochodu.

Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników i doradców finansowych, którzy cechują się niezwykłą skutecznością, rozumieją problemy klientów i traktują każdego indywidualnie. Dzięki dodatkowej współpracy z kancelariami na terenie całej Polski, jesteśmy w stanie zająć się każdym problemem naszych klientów.

Tradycja łączy się z nowoczesnością. Prowadzone działania reklamowe, wykorzystujące marketing online, poszerzają zasięg docieralności naszych usług, dzięki czemu obsługujemy nie tylko klientów lokalnych – przyjeżdżają do nas ludzie z całego kraju, a nawet zza granicy. Jest to nasz główny atut, który wpływa na naszą wyjątkowość. Również nietypowe dla kancelarii prawnych usytuowanie lokalu – na parterze, z witryną, pozwala nam zwiększyć widoczność i przyciągać uwagę potencjalnych interesantów.

Problemy prawne często stricte wiążą się z problemami finansowymi, dlatego stworzyliśmy miejsce, oferujące rozwiązania pozwalające na kompleksową obsługę każdego klienta (zarówno indywidualnego, jak i firmowego) w obu tych dziedzinach. Zajmujemy się każdą dziedziną prawa, dzięki czemu nasz franczyzobiorca ma dostęp do szerokiego wachlarza specjalistów.

Naszą główną usługą jest oddłużanie, w którego skład wchodzi m.in. upadłość konsumencka, gospodarcza, restrukturyzacja oraz szerokopojęte działania antywindykacyjne. Aktualnie ponad 2,5 miliona Polaków posiada problemy finansowe związane z zadłużeniem. Chcemy zadbać o spokojny sen naszych klientów, dlatego oferujemy profesjonalną, kompleksową pomoc w tym zakresie, obserwując szczególnie ten segment rynku. Zmieniające się prawo, które reguluje ogłoszenie upadłości konsumenckiej lub gospodarczej sprawia, że z każdym rokiem coraz więcej osób się na nią decyduje. Przyczynia się do tego również zwiększenie świadomości dłużników na temat swoich praw. Model naszej działalności jest sprawdzony, co potwierdzają setki przeprowadzonych spraw, zakończonych sukcesami. Rynek oddłużeń cały czas prężnie się rozwija, na co wskazują wyniki badań Centralnego Ośrodka Informacji Gospodarczej.

Rozwijamy sieć franczyzową na terenie całego kraju, chcąc współpracować z osobami, które szukają stabilnego i rozwojowego biznesu na lata.

Wymagania sieci

 • miasto min. 50 000 mieszkańców,
 • własnościowy lub wynajmowany lokal parterowy z witryną, min. 45m2, z dużym przepływem ludzi,
 • predyspozycje do zarządzania personelem,
 • posiadanie umiejętności kierowniczych,
 • umiejętności budowania relacji z klientami.
 • posiadanie doświadczenia w prowadzeniu biznesu będzie dodatkowym atutem,
 • Nie musisz być prawnikiem, by prowadzić naszą kancelarię.

  Wsparcie dla franczyzobiorcy

 • Kompleksowa pomoc w zakresie otwarcia nowego punktu (wsparcie w wyborze miejsca, wizualizacja lokalu, wybór wyposażenia, know how skutecznego działania),
 • Dostęp do CRM,
 • Kompleksowy system szkoleń,
 • Dostęp do szerokiej wiedzy na temat usług prawnych,
 • Opieka koordynatora,
 • Wsparcie w bieżącym prowadzeniu oddziału,
 • Wsparcie marketingowe,
 • Współpraca z doświadczonymi prawnikami z całej Polski.
 • Przewidywana suma inwestycji

  Suma inwestycji jest ustalana indywidualnie, w zależności od lokalizacji oraz wielkości lokalu. Każdorazowo, kwota jest planowana z franczyzobiorcą.

  Osoba kontaktowa

  Grzegorz Kostrzewa, tel. 575 500 112
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem