Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

Minimalna kwota inwestycji:

1000 zł

jednostki własne: 1

liczba franczyz: 50

Dwie możliwości współpracy: Franczyza na próbę - Sprawdź się w nieruchomościach, Franczyza standardowa - Otwórz własne biuro nieruchomości.   Franczyza na Próbę. Franczyza na próbę to nowy program, który stworzyliśmy specjalnie z myślą o osobach, które rozważają rozpoczęcie samodzielnej kariery w branży nieruchomości. Nie wymagamy od Ciebie długoletnich zobowiązań, nie musisz też posiadać dużego kapitału. Chcesz zacząć zarabiać w nieruchomościach? Podejmij współpracę z PÓŁNOC Nieruchomości i razem z nami postaw pierwsze kroki na rynku! Franczyza na próbę – nie potrzebujesz na start: Kapitału na start Pracowników Własnego biura Dlaczego warto wybrać Franczyzę na próbę? umowa na krótki okres, pracujesz, kiedy chcesz, sam sobie jesteś szefem.   Franczyza standardowa. Chcesz otworzyć własną firmę i marzysz o rozpoczęciu kariery na rynku nieruchomości? Jeśli tak, franczyza PÓŁNOC Nieruchomości jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Franczyza PÓŁNOC Nieruchomości to gotowy pomysł na biznes i gwarancja łatwiejszego startu. Decydując się na otwarcie kolejnego oddziału PÓŁNOC Nieruchomości, rozpoczynasz współpracę z silną marką, rozpoznawalną w całym kraju. Dzięki jasnym zasadom współpracy oraz wsparciu naszych wieloletnich Partnerów, jesteśmy postrzegani jako najbardziej dostępny i otwarty franczyzodawca w branży nieruchomości. Otrzymasz od nas między innymi długofalowe wsparcie i know-how.

jednostki własne: 3

liczba franczyz: 37

Czy wiesz co sprawia, że jedne firmy odnoszą sukces, a inne nie? Ludzie. Nieliczni wierzą w to, że mogą zmieniać świat i to robią. Inni tylko pracują, zarabiają jakieś pieniądze i ciągle są w miejscu, w którym byli kilka lat temu. Freedom nieruchomości zmienia świat. Marka Freedom Nieruchomości to różni ludzie, wiele talentów, niepowtarzalne doświadczenia i głęboka pasja do nieruchomości. Wierzymy, że „sukces nie jest przedsięwzięciem solowym - trzeba go dzielić z innymi, nie wymaga też rywalizacji - wystarcza go dla wszystkich...” Freedom Nieruchomości w ciągu 3 lat stało się jednym z największych olsztyńskich biur nieruchomości, zapewniając spełnienie zawodowe ponad dwudziestoosobowemu zespołowi kreatywnych i wspaniałych ludzi. W tym czasie, metodą prób i błędów, oraz poprzez obserwację najlepszych praktyk na rynku nieruchomości wypracowaliśmy model biznesowy, który mimo spowolnienia w branży pozwalił odnieść sukces i wyprzedzić konkurencję. Chcemy zarażać świat pozytywnymi praktykami! Obecnie koncentrujemy się na rozwoju sieci franczyzowej. Freedom budują z nami niesamowici ludzie, którzy wierzą w te same ideały, co nas ogromnie cieszy. Dlaczego Freedom Nieruchomości? Głównym celem marki Freedom Nieruchomości jest stworzenie środowiska oraz narzędzi pozwalających odnieść sukces w nieruchomościach. Biura nieruchomości pod naszą marką świadczą usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o ustalonym standardzie jakościowym, stosują wspólną dla całej sieci strategię w zakresie reklamy i promocji nieruchomości. Wyróżniamy się: pracą na umowach na wyłączność, wysoką jakością ofert nieruchomości przygotowanych przy wykorzystaniu home stagingu, rzetelnym przygotowaniem specjalistów ds. nieruchomości do pracy w zawodzie, spójnym wizerunkiem i efektywnym wykorzystaniem marketingu nieruchomości, dbałością o wysoki standardu obsługi klienta. Jeśli inspiruje Cię nasza wizja to zapraszamy do udziału w projekcie!

jednostki własne: 2

liczba franczyz: 100

WGN Nieruchomości to największy w Polsce Koncern Obrotu Nieruchomościami, w którym pracuje ponad 500 specjalistów w postaci agentów nieruchomości oraz doradców kredytowych zatrudnionych w niemal 100 biurach franczyzowych w całym kraju. Stawiamy na profesjonalizm, zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa naszych transakcji oraz wszechstronną i kompleksową obsługę klientów. Jesteśmy marką, która na przestrzeni ponad ćwierć wieku zdobyła i ugruntowała pozycję absolutnego lidera rynku nieruchomości. WGN istniejący od 1991 r. świadczył usługi związane z profesjonalnym pośrednictwem inwestycyjnym, obrotem nieruchomościami oraz międzynarodowymi działaniami marketingowymi. Liczba kontrahentów (w postaci firm, instytucji oraz prywatnych przedsiębiorców), z którymi współpracował WGN, przekroczyła grubo ponad 100.000 tysięcy partnerów handlowych pochodzących z 70 różnych krajów. W 2016 roku Biura Obrotu Nieruchomościami należące do Grupy WGN przeprowadziły łącznie 6400 transakcji handlowych, których łączną wartość wycenia się na ponad 1,6 miliarda złotych. WGN jest również laureatem licznych nagród przyznawanych innowacyjnym, rzetelnym i skutecznym firmom. Zdobył tytuł Ikony Biznesu 2015, otrzymał status Najwyższej Jakości INTERNATIONAL QUALITY 2015, miano Jakości Roku 2012 (kategoria usługa). WGN-owi przyznano także wyróżnienie Symbolu Rozwoju Biznesu Roku 2014 i kilkadziesiąt prestiżowych wyróżnień i nagród. Osoby, które zdecydują się na stworzenie franczyzowego biura nieruchomości WGN, otrzymują szansę prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej przy pełnym wsparciu Centrali WGN. Oferujemy renomowaną, rozpoznawalną na rynku nieruchomości markę, najlepsze, sprawdzone narzędzia do prowadzenia świetnie prosperującego biura oraz wypracowane przez ponad 26 lat działalności firmy know-how, które pozwala naszym Partnerom bez ryzyka otworzyć już od startu dochodowe przedsiębiorstwo.

Minimalna kwota inwestycji:

50000 zł

jednostki własne: 8

liczba franczyz: 70

O Metrohouse Metrohouse to największa w Polsce sieciowa agencja nieruchomości. Działamy na rynku nieruchomości od 2006 r. Posiadamy ponad 78 zespołów sprzedażowych, ponad 500 brokerów oraz doradców nieruchomości i lokalizacje w całej Polsce. Spółka rozwija sieć sprzedaży w oparciu o placówki własne i franczyzowe. Oferta Metrohouse obejmuje m.in. pośrednictwo w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych oraz pośrednictwo w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości dzięki własnej sieci doradców kredytowych działających pod marką Metrofinance. W kwietniu 2016 r. Metrohouse stało się częścią holdingu Duna House, największej w Europie środkowo-wschodniej korporacji działającej na rynku pośrednictwa nieruchomości. Na Węgrzech Duna House posiada 149 placówek. Firma rozwija się również w Czechach. Co zapewni Ci franczyza Metrohouse? Wysokie dochody Chcemy, aby dzięki współpracy z Metrohouse Twój biznes wszedł na naprawdę wysokie obroty. Wysoką rentowność uzyskasz m.in. dzięki takim elementom jak silna, rozpoznawalna marka, szeroki wachlarz narzędzi do budowy od podstaw biznesu w nieruchomościach i know-how, za którym stoją lata doświadczeń na polskim i zagranicznych rynkach nieruchomości. Rozpoznawalna marka Metrohouse jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek na rynku biur nieruchomości. Działanie pod dużą, znaną marką to liczne zalety, wśród których można wymienić lepszą współpracę z klientami, większe ich zaufanie, ale także możliwość pracy na dużej bazie zarówno klientów, jak i nieruchomości. To wszystko przekłada się na dochody biura, bo silna marka to także możliwość uzyskiwania wyższych wynagrodzeń. Narzędzia do budowy własnego biura Działamy na polskim rynku już od 10-ciu lat. Przez ten czas zebraliśmy szereg doświadczeń, które pozwalają na przekazanie naszym partnerom franczyzowym przetestowanych narzędzi do budowy dobrze funkcjonującego biznesu. Wiemy jak stworzyć odpowiednie warunki do działania w branży nieruchomości i dzięki infrastrukturze (CRM), standardom działania oraz wsparciu naszych managerów pomożemy Ci w osiągnięciu sukcesu finansowego na lokalnym rynku. Know-how i szkolenia Dołączając do Metrohouse, jako nowy partner franczyzowy zostaniesz gruntownie przeszkolony w oddziale wdrożeniowym Metrohouse, a Twoi nowi agenci nauczą się profesji pod okiem najbardziej doświadczonych doradców Metohouse. Przekażemy Ci szereg praktycznych informacji, dzięki którym branża nieruchomości nie będzie miała tajemnic.