Partner serwisu

Szukaj Franczyzy

Wybierz kategorię

Wszystkie kategorie

Ile chcesz zainwestować?

Wybierz jedną z powyższych opcji

jednostki własne: 65

Od chwil wejścia na polski rynek w roku 1973 poprzez zawarcie umowy franczyzowej pomiędzy siecią Novotel a spółką Orbis - największa grupa hotelarska w Polsce, AccorHotels stale rozwija bazę hoteli funkcjonujących pod markami Accor na terenie całej Polski. Aktualnie AccorHotels jest największą międzynarodową spółką działającą w branży hotelarskiej w Polsce, a udział w rynku wszystkich jej marek łącznie wynosi prawie 50 proc. Orbis jest operatorem 65 hoteli na terenie całej Polski, oferujących łącznie ponad 11 tys. pokoi, funkcjonujących pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles, ibis budget oraz Orbis. AccorHotels i Orbis planują ekspansję sieci w Polsce, skupiając się aktualnie na umowach franczyzowych. Większość nowych hoteli powstaje pod markami Mercure oraz ibis Styles. Są to marki idealnie dostosowane do potrzeb franczyzobiorców. Wśród innych hotelarzy w Polsce wyróżnia nas ponad 90-letnie doświadczenie zdobyte jako największa Polska grupa hotelarska w połączeniu z unikalną pozycją rynkową osiągniętą dzięki szerokiej ofercie rynkowej grupy AccorHotels, obejmującej hotele od kategorii „budget”, poprzez klasę średnią, aż po hotele luksusowe. Grupa AccorHotels będąca największym globalnym operatorem hotelarskim zarządzającym ponad 3,7 tys. hotelami na świecie, oferuje swoim klientom i inwestorom wiedzę zdobytą w procesie zarządzania i franczyzy hoteli w okresie ostatnich 50 lat. Rozwiązania w zakresie franczyzy oferowane w Polsce przez AccorHotels mogą być odpowiedzią na potrzeby niezależnych hotelarzy działających na rynku krajowym. Współpracując z Orbisem, właściciele hoteli i inwestorzy dysponują zapleczem w postaci doświadczonego partnera oraz korzystają z lokalnego wsparcia w procesie rozwoju.

jednostki własne: 2

liczba franczyz: 98

jednostki własne: 7

liczba franczyz: 46

Rok założenia 2007, liczba biur 52. Firma Travel Shops funkcjonuje na rynku turystycznym od 2007 r.. Działamy jako multiagent i mamy kompletną na rynku polskim ofertę imprez turystycznych i usług około-turystycznych. Dzięki dobrej sprzedaży i wysokim standardom rekomendują nas najwięksi w Polsce organizatorzy turystyki: Itaka, Rainbow Tours, TUI, Sun & Fun. Z sukcesem zrealizowaliśmy innowacyjny projekt unijny „Partnerka Sieć Biur Podróży”. Wyróżnia nas to, ze wprowadzamy do naszych biur najnowszą technologię oraz wyposażamy naszych Partnerów w nowoczesne strony www wraz z e-narzędziami obsługi klienta. Ofertę franchisingu kierujemy zarówno do nowych podmiotów na rynku jak i funkcjonujących agentów, dopasowując indywidualne warunki współpracy. Dziś jesteśmy w wielu miastach Polski. Aktualnie Sieć liczy ponad 50 biur podróży. Połączenie kilku kanałów sprzedaży ofert przekłada się na szybki wzrost przychodów naszych Biur Podróży, a wyposażenie dodatkowo w spersonifikowane nowoczesne portale turystyczne pozwala naszym Partnerom obsługiwać klientów nie tylko na rynku lokalnym, ale i z całej Polski Naszym Partnerom proponujemy trzy modele współpracy z opcją połączenia tych modeli: Office Partner: sprzedaż wycieczek w lokalu usługowym, wsparta sprzedażą internetową i/lub mobilną poprzez nowoczesny portal internetowy. Net Partner: internetowa sprzedaż ofert. Propozycja dla osób z mniejszym budżetem lub z ograniczonym czasem pracy, oraz bez lokalu usługowego. Mobile Partner: sprzedaż bezpośrednio u klienta i/lub na spotkaniach. Propozycja dla osób mobilnych, z mniejszym budżetem lub z ograniczonym czasem pracy.

jednostki własne: 16

liczba franczyz: 34

Spółka Travelplanet.pl działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2005 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami takimi jak ubezpieczenia turystyczne i wynajem samochodów. Od początku 2001 roku z Travelplanet.pl podróżowało już ponad 1 100 000 Klientów. Travelplanet.pl to zespół ekspertów, którzy oferują Klientom profesjonalne doradztwo. W naszym Telefonicznym Centrum Rezerwacji pracuje ponad 100 doświadczonych konsultantów – to największy taki zespół w Polsce! Konsultanci Travelplanet.pl regularnie wyjeżdżają na wyjazdy studyjne, podczas których biorą pod lupę wakacyjne kurorty i hotele. Zdecydowaną większość miejsc z naszej oferty odwiedzili osobiście, dlatego spośród tysięcy wakacyjnych ofert na rynku potrafią wybrać te najbardziej atrakcyjne i najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów . Wyróżnij się z nami Dołącz do sieci salonów "Rozdrobniony rynek agencyjny, silna pozycja organizatorów, trudności w osiąganiu targetów sprzedażowych z powodu niestabilnej sytuacji politycznej tzw. kierunków arabskich. 2016 rok na rynku turystycznym to wiele wyzwań, którym łatwiej jest sprostać, dołączając do sieci. Razem możemy więcej. Mocna pozycja negocjacyjna na rynku, rozpoznawalna, budząca zaufanie marka, silne zaplecze promocyjne w internecie. Przystąpienie do sieci Travelplanet.pl to dobra, strategiczna decyzja dla Państwa biznesu." - Jerzy Krawczyk Prezes Travelplanet.pl S.A. "Obecność w sieci Travelplanet.pl to zysk i wygoda. Otrzymują Państwo możliwość sprzedaży ofert ponad 50 touroperatorów. Każda z nich objęta jest stałą prowizją 10,33%, którą wypłacamy co miesiąc od pełnej wartości rezerwacji - nawet, jeśli Państwa Klient wpłacił tylko zaliczkę. Do tego odciążamy Państwa z czynności administracyjnych i księgowych, zapewniamy wsparcie merytoryczne i promocyjne. To najlepsze warunki na rynku." - Bartłomiej Szymczak-Pomianowski Manager ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej.