zaloguj
PRZEWIŃ

Otwieramy komis dziecięcy

Znaleźć złoty środek

Pani Iza przyznaje, że konkurencją dla komisów jest allegro.

- Jednakże są zarówno zwolennicy allegro - twierdzą, że tam znajdą rzeczy tańsze, bo komis narzuca marżę, poza tym pozostają anonimowi, ale i zwolennicy komisów ? cenią to, że w komisie mogą zobaczyć na własne oczy towar, a przy sprzedaży internetowej koszty wysyłki są za wysokie dla kupujących. Poza tym akcesoria takie jak wózki, łóżeczka, kołyski gorzej schodzą z allegro, choćby z uwagi na gabaryty i problemy z wysyłką. Tak naprawdę zdania są podzielone, po prostu każdy z nas jest inny.

dzieci1

W swojej ofercie pani Iza posiada też używane zabawki - ale nie "zbieracze kurzu" jak mówi o pluszakach, lecz zabawki edukacyjne, które w zwykłych sklepach także kosztują niemało. Sprzedaje też "nówki" - bieliznę dziecięcą, rajstopki, skarpetki.

- Oczywiście jak w każdym biznesie, tak i w tym czają się pułapki - przestrzega pani Izabela. - Czasami osoby wstawiające rzeczy do komisu chcą za nie sporych kwot, a do nich trzeba jeszcze doliczyć zarobek właściciela. Wówczas towar drożeje i jest problem ze zbytem. Najlepiej cenę ustalić tak, aby można było coś opuścić, ludzie próbują się targować. Trzeba tę cenę wypośrodkować - każdy musi jednak znaleźć własny złoty środek.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 2.95

Udostępnij artykuł:

Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę Jakie są metody poszukiwania lokalizacji przez franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem