zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Burger King

Usługi Gastronomia
Burger King

LOKALIZACJA
Burger King Poland SA
ul. Wolska 88, 01-141 Warszawa

LICZBA FRANCZYZ 43 Burger King® w Polsce to 43 restauracje, zlokalizowanie m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Opolu, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Szczecinie, Trójmieście, Koszalinie, Szczecinie, Bielsko-Białej i Bydgoszczy. Ich operatorem jest firma Burger King Poland S.A, Grupa AmRest oraz Autogrill. Stale się rozwijamy i mamy ambitne plany poszerzenia biznesu na przyszłość.

Poznaj nas - informacje o systemie franczyzowym

Burger King - u nas rządzi smak! Grillowane na ogniu burgery, świeże warzywa i doskonałe sosy. Każdego dnia, ponad 11 milionów gości odwiedza restauracje Burger King® na całym świecie. Dzieje się tak, ponieważ jesteśmy znani z przyrządzania wysokiej, jakości, doskonałego w smaku i przystępnego cenowo jedzenia. Założony w 1954 roku Burger King® jest obecnie drugą, co do wielkości restauracją na świecie serwującą burgery. Oryginalna kanapka Whopper® jest synonimem naszego przywiązania do najwyższej, jakości składników, oryginalnej receptury i przyjaznej, rodzinnej atmosfery, które definiują naszą markę od ponad 50 lat. Burger King® w Europie to ponad 3 tysiące restauracji prowadzonych na zasadzie franczyzy. Wiele z nich to biznesy rodzinne, istniejące od kilku dekad.

Wymagania sieci

Idealny kandydat na franczyzobiorcę Burger King jest osobą charakteryzującą się wysoką motywacją osobistą, jasnym celem, do którego dąży, posiada silną odporność na stres i wie, że sukces przychodzi tylko wtedy, jeżeli do tego wszystkiego doda się bardzo dużo ciężkiej pracy. Profil franczyzobiorcy:

 • Entuzjasta burgerów,
 • Z doświadczeniem we własnym biznesie (najlepiej w gastronomii),
 • Posiada m.in. pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
 • Jest nastawiony na wzrost i rozwój własnego biznesu,
 • Rozumie, że własne zaangażowanie jest kluczem do sukcesu,
 • Gotowy do nauki,
 • Nie boi się zmian i wie, że są one konieczne by się rozwijać,
 • Bezkompromisowy w kwestii najwyżej, jakości produktów i poziomu obsługi klienta.
 • Wsparcie dla franczyzobiorcy

  Franczyzobiorcy podpisując umowę franczyzową uzyskuje prawo do wieloletniego prowadzenia działalności pod marką franczyzodawcy i korzystania z szeregu atutów konceptu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie franczyzobiorcom Zarówno franczyzobiorca jak i wszyscy pracownicy jego restauracji przejdą kompleksowe szkolenie zorganizowane przez Burger King. W trakcie jego trwania kadra otrzyma niezbędne informacje jak efektywnie prowadzić restaurację przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich standardów. Przez cały okres współpracy franczyzobiorca może korzystać z pomocy Burger King jak i jego pracowników. Nasi Partnerzy nigdy nie są pozostawieni sami sobie i wiedzą, że mogą liczyć na wsparcie. Profesjonalny wygląd restauracji Franczyzobiorca korzysta ze specjalnie przygotowanego projektu architektonicznego opracowanego przez Burger King, oraz z profesjonalnie opracowanej aranżacji zarówno wnętrza jak i elewacji budynku. Korzyści dzięki naszemu know-how Zapewniamy wszystkim swoim franczyzobiorcom kompleksową strategię działania wraz z opisem poszczególnych punktów, gwarantując dostarczanie najlepszej jakości usług swoim gościom.
  Nasz franczyzobiorca nie spotka się z takimi problemami, jak: nieznajomość sprzętu, korzystanie z niesprawnego wyposażenia, współpraca z niesprawdzonymi dostawcami towarów, czy niewłaściwa ekspozycja oferty. Takie wsparcie minimalizuje ryzyko popełnienia błędów w organizacji przedsiębiorstwa, jakim jest każda restauracja. Organizacja na najwyższym poziomie Wysoki poziom obsługi, wyszkolony i dobrze ubrany personel. Najwyższej jakości wyposażenie, a także sprawna obsługa to kluczowe elementy, które zostają wdrożone w każdej restauracji Burger King na świecie. Przy tym wszystkim nie można również zapomnieć o dostawcach. Każda restauracja posiada podpisaną umowę z tym samym dostawcą, abyśmy mogli mieć pewność, że w każdym miejscu na świecie nasi goście otrzymają te same świeże i smaczne produkty. Skuteczne wsparcie marketingowe Począwszy od logo, które jest międzynarodowym symbolem najlepszych burgerów, poprzez wygląd lokali oraz obsługi, aż po działania PR i marketingowe Burger King tworzy spójny, wyrazisty wizerunek z którego korzysta każda osoba w sieci. Zapewniamy wsparcie profesjonalistów na każdym kroku – skuteczną reklamę, najwyższej jakości materiały promocyjne, sprawdzone sposoby dotarcia do klienta.
  Mocna reklama telewizyjna, internetowa oraz outdoorowa to tylko niektóre z elementów komunikacji, które Burger King gwarantuje swoim franczyzobiorcom Otwarcie lokalu Burger King Poland S.A. zapewnia pełne wsparcie w procesie otwarcia restauracji Burger King. Bazując na wieloletnich doświadczeniach i wypróbowanych wzorach umów dział Development zapewnia pełną asystę w procesie negocjacji umowy dzierżawy, najmu lub zakupu nieruchomości.

  Przewidywana suma inwestycji

  Osoba kontaktowa

  Aneta Maculewicz
  Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem