zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Mobilny masażysta. Zabiegi w domu są komfortowe i bardziej relaksujące

Nawał pracy, stres, nadgodziny - to prosta droga do przemęczenia, które szybko i negatywnie przekłada się na naszą sprawność i chęć do życia. Najszybciej dają osobie znać zbolałe stawy i obolały kręgosłup. Chorych i obolałych osób nie brakuje, a jedna z metod - lecznicze masaże są bardzo skuteczne, a do tego stanowią sposób na niezły zarobek.

Z tego artykułu dowiesz się:

Jak zadbać o wzrost swojego biznesu - katalog franczyz - 350 ofert - sprawdź tutaj.

Bóle kręgosłupa mogą wyłączyć nas z życia na wiele miesięcy, a czasem i lat. Groźne są zwłaszcza trwałe schorzenia. Pozornie zaczynające się niewinne bóle mogą zniszczyć np. dobrze zapowiadającą się pracę, ale też poważnie utrudnić życie rodzinne. I tu pomocne mogą okazać się masaże, które skutecznie złagodzą uporczywe bóle stawów i mięśni, a systematycznie stosowane mogą polepszyć stan naszego zdrowia. Masażystów na rynku zdrowia jest bez liku, jednak masaż masażowi nierówny. Są fizjoterapeuci stosujący tradycyjne metody, praktykujący też metody holistyczne, ale też i takie, których źródła tkwią w medycynie i tradycjach Dalekiego Wchodu. Dlatego warto przed wykupieniem zabiegu zainteresować się daną firmą, sprawdzić jakie metody stosuje i jakie masażyści posiadają kursy i certyfikaty.

Zabiegi w domu klienta

masaz Fot. W. Mocny Dobrym podejściem do klienta, który ma ochotę poddać się terapii masażem jest zabieg w miejscu jego zamieszkania. Taką właśnie mobilną masażystką jest pani Ksenia, na co dzień fizjoterapeutka w jednym z pomorskich szpitali. Gdy już jest na miejscu - nie ma reguły jeśli chodzi o długość zabiegu. Jedne masaże np. ręki wymagają 15 min. czasu inne 1 -2 godzin.        

- Ceny zabiegów mieszczą się w granicach 35 - 100 zł. - Zdarza się, że jadę do klienta 30 - 40 km - mówi pani Ksenia. - Mimo to dojazdy na zabiegi do klienta w mojej najbliższej okolicy (Kwidzyn, Malbork, Sztum) jest bardzo opłacalny. Dzięki temu pacjent czuje się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Masaż odbywa się w miejscu, które dobrze zna i jest mu przyjazne. Brakuje też zbędnych bodźców z zewnątrz, co wbrew pozorom jest bardzo istotne dla skutecznej terapii.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.41

Udostępnij artykuł:

W jakich obszarach sieć powinna wspierać swoich franczyzobiorców W jakich obszarach sieć powinna wspierać swoich franczyzobiorców
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem