zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Mobilny masażysta. Zabiegi w domu są komfortowe i bardziej relaksujące

Najpierw - bańka chińska

Wszystko zaczęło się, gdy jej koleżanka zaczęła stosować dietę przepisaną przez profesjonalną dietetyczkę. Dieta trwała dość długo w międzyczasie zaczęła stosować jedną z technik masażu tzw. bańkę chińską.

- Wtedy postanowiłam zainteresować się masażami Dalekiego Wschodu, tym bardziej że już wcześniej okazało się, iż mam smykałkę do takich zabiegów. Tym razem jednak zagłębiłam się w problematykę dużo głębiej niż na studiach z fizjoterapii. Zainteresowanie technikami azjatyckimi wzięło się z mojej fascynacji tamtejszą kulturą i filozofią, także w aspekcie medycznym. Medycyna tradycyjna, medycyna chińska jest fascynująca, bo wiąże się z harmonią z przyrodą, a techniki prozdrowotne łączy ze swoistą psychoterapią. Obecnie stosuje się technikę z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Wykonuje też masaż głęboki oraz stosuję ?terapię punktów spustowych?. Ta ostatnia technika polega na stosowaniu ucisków na zasadzie przeciwieństw. (Ból usuwany jest przez dodatkowy ucisk w innym miejscu).

Wkrótce firma

Pani Ksenia odbyła kursy "Body relax" w Poznaniu. Za jakiś czas chciałaby nauczyć się masażu lomi lomi nue i tajskich technik masażu, słynących z rewelacyjnych skutków relaksacyjno - rozluźniających. Jej zdaniem terapia masażami jest niedoceniana, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak korzystnie mogą one wpływać na nasz stan zdrowia.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.40

Udostępnij artykuł:

Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko Bezpieczny i zdrowy biznes z produktami eko
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem