Mobilny masażysta. Zabiegi w domu są komfortowe i bardziej relaksujące
Najpierw - bańka chińska
Wszystko zaczęło się, gdy jej koleżanka zaczęła stosować dietę przepisaną przez profesjonalną dietetyczkę. Dieta trwała dość długo w międzyczasie zaczęła stosować jedną z technik masażu tzw. bańkę chińską.
- Wtedy postanowiłam zainteresować się masażami Dalekiego Wschodu, tym bardziej że już wcześniej okazało się, iż mam smykałkę do takich zabiegów. Tym razem jednak zagłębiłam się w problematykę dużo głębiej niż na studiach z fizjoterapii. Zainteresowanie technikami azjatyckimi wzięło się z mojej fascynacji tamtejszą kulturą i filozofią, także w aspekcie medycznym. Medycyna tradycyjna, medycyna chińska jest fascynująca, bo wiąże się z harmonią z przyrodą, a techniki prozdrowotne łączy ze swoistą psychoterapią. Obecnie stosuje się technikę z użyciem gorących kamieni bazaltowych. Wykonuje też masaż głęboki oraz stosuję ?terapię punktów spustowych?. Ta ostatnia technika polega na stosowaniu ucisków na zasadzie przeciwieństw. (Ból usuwany jest przez dodatkowy ucisk w innym miejscu).
Wkrótce firma
Pani Ksenia odbyła kursy "Body relax" w Poznaniu. Za jakiś czas chciałaby nauczyć się masażu lomi lomi nue i tajskich technik masażu, słynących z rewelacyjnych skutków relaksacyjno - rozluźniających. Jej zdaniem terapia masażami jest niedoceniana, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak korzystnie mogą one wpływać na nasz stan zdrowia.
Sprawdź też inne pomysły na biznes