zaloguj / zarejestruj

Informatyczne rozwiązania dla rolnictwa z pasją

Usługa MojeStado.pl. to uniwersalne rozwiązanie, skierowane do inseminatorów, lekarzy weterynarii, dostawców nasienia oraz rolników. Umożliwia rejestrację i raportowanie o zabiegach inseminacji wykonanych przy użyciu nasienia zakupionego u dowolnych dostawców. Dodatkowo usprawnia oraz zwiększa skuteczność programów synchronizacji rui, a także ułatwia prowadzenie książki leczenia.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak poznać inne pomysły na biznes sprawdź tutaj.
  • Jak zadbać o wzrost swojego biznesu w oparciu o franczyzę sprawdź tutaj.

Niezastąpiony pomocnik każdego inseminatora - Dlaczego warto używać aplikacji MojeStado.pl?

To przede wszystkim optymalizacja czasu i zwiększenie dochodów poprzez ułatwienie oraz przyśpieszenie tworzenia dokumentacji przez inseminatora. Całkowity czas potrzebny na wypisywanie kwitów (a w niektórych przypadkach ich ręczne przepisywanie do rejestru) stanowi duże obciążenie i może być wykorzystany znacznie produktywniej.

Unikalną oraz niezwykle ważną zaletą usługi Mojestado.pl jest także możliwość wykorzystania nasienia zakupionego u dowolnego dostawcy a tym samym jedną aplikacją można obsłużyć wszystkie zabiegi.

MojeStado.pl rekomenduje kupowanie nasienia od wielu różnych dostawców, którzy często stosują różnego rodzaju promocje czy pakiety.

Oszczędność kupowania w pakiecie lub na promocji to różnica cenowa przynajmniej 5zł. A więc przy założeniu zakupu 100 słomek możemy osiągnąć oszczędność w wysokości 500 zł miesięcznie. Skomputeryzowanie całego procesu minimalizuje szansę na powstanie błędów zarówno po stronie inseminatora jak i dostawcy nasienia (w wypadku gdy dostawca odpowiedzialny jest za wprowadzanie wypisanych ręcznie zaświadczeń do systemu Symlek). Co z kolei eliminuje dodatkowe koszty, czas i ryzyko związane z koniecznością naniesienia poprawek na papierowych kwitach.

MojeStado.pl po podpisaniu pełnomocnictwa może wprowadzić zabiegi inseminacji do systemu Symlek w imieniu danego inseminatora. To z kolei odciąża dostawcę nasienia od tego obowiązku, co stanowi argument przy negocjacjach cenowych.

Z kolei powiadomienia SMS dla rolnika są dużym ułatwieniem prowadzenia produktywnego stada, przypomnienia te to między innymi: * Przypomnienie o obserwacji czy krowa / jałówka nie ma ponownie rui * Powiadomienie o sugerowanym badaniu USG * Przypomnienie o zasuszeniu krowy / jałówki * Przypomnienie o zwiększeniu dawki żywieniowej * Powiadomienie o "książkowym" terminie wycielenia krowy / jałówki * Powiadomienie o obserwacji w celu ponownego zacielenia krowy / jałówki

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.22

Udostępnij artykuł:

Handel przyprawami Handel przyprawami
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem