zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Informatyczne rozwiązania dla rolnictwa z pasją

Coraz więcej użytkowników, prostota w obsłudze.

Liczba użytkowników aplikacji wciąż rośnie. Obecnie klienci sami się zgłaszają - są to średnio 1 lub 2 lecznice / inseminatorzy w tygodniu.

Aplikacja nie jest awaryjna. Zdarza się, że ktoś nam zgłasza uwagi, ale odnoszą się one z reguły do nowych funkcji, które wprowadzamy.

Aplikacja jest wykorzystywana produkcyjnie w wielu miejscach np. stadach >1000 sztuk czy przez inseminatorów robiących nawet 500 zabiegów miesięcznie. Staraliśmy się też, żeby aplikacja była możliwie prosta.

Nieco więcej nauki jest na początku, kiedy trzeba podłączyć czytnik i drukarkę do komórki, ale jak już się wszystko skonfiguruje to jej użycie to właściwie kilka kliknięć. Razem z pakietem startowym wysyłamy instrukcje, które krok po kroku prowadzą użytkownika do pełnej produktywności.

Pracujemy również nad pomysłem udostępnienia rolnikom statystyk związanych ze skutecznością nasienia. Będzie to jednak możliwe dla rolników, którzy wprowadzają wszystkie zabiegi do aplikacji (tylko wtedy będziemy w stanie oszacować czy zabieg dla danej krowy się powiódł i nie było powtórki).

Zdajemy sobie sprawę, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Dlatego przygotowaliśmy krótkie filmiki prezentujące działanie usługi podczas inseminacji. Zapraszamy do obejrzenia.

Rejestracja zabiegu w oborze:

https://www.youtube.com/watch?v=JuTB6xkMKak

Rejestracja zabiegu na "sucho":

https://www.youtube.com/watch?v=7DiBNCB2t90  

Niedługo stworzymy kolejny film prezentujący działanie usługi w kontekście synchronizacji rui i książce leczenia.

Jeżeli chcielibyście Państwo przeprowadzić niezobowiązujące i całkowicie darmowe dwumiesięczne testy aplikacji MojeStado.pl to prosimy o kontakt na nasz adres email lub telefon. Dodatkowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie: mojestado.pl

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.28

Udostępnij artykuł:

Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji Yasumi z japońską filozofią pielęgnacji
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem