zaloguj
PRZEWIŃ

SPINALIS - pomysł na zdrowy zysk

Bez opłat miesięcznych

Franczyzobiorca "wojewódzki", działający trochę na zasadzie master-franczyzobiorcy, musi otworzyć salon czynny minimum cztery dni w tygodniu. Na stałe jest w nim eksponowanych osiem rodzajów krzeseł. Partner uzyskuje wyłączność na całe województwo. Oprócz tego, jeżeli klient mieszkający na jego terenie złoży zamówienie w naszym sklepie internetowym, partner także otrzymuje z tego tytułu prowizję. Franczyzobiorca nie płaci żadnych opłat miesięcznych.

Przechodzi specjalne, bezpłatne szkolenia z zakresu znajomości produktu i procesu sprzedaży. Wysyłką towaru czy reklamacjami nie musi się martwić, bo to bierze na siebie centrala.

Podobnie jak prowadzenie sklepu internetowego.

- W tej chwili mamy 5 franczyzobiorców  w Warszawie, Wrocławiu, Gliwicach, Szczecinie, Białymstoku.  Z kolejnymi -  w Krakowie i Tczewie, wkrótce podpisujemy umowę. W pozostałych województwach nadal poszukujemy partnerów - informuje Monika Krasowska z Centrum Zdrowego Siedzenia SPINALIS.

Istnieją jeszcze dwie formy współpracy dla tych, którzy chcieliby zająć się sprzedażą krzeseł SPINALIS. Można działać jako tzw. SILVER czyli handlowiec który chciałby rozszerzyć swoją ofertę handlową o krzesła zdrowotne SPINALIS. W ramach współpracy otrzymuje zestaw 2 krzeseł i pakiet marketingowy od nas na zasadach wypożyczenia. Tego typu franczyzobiorców może być kilku na terenie województwa, podlegają pod partnera typu GOLD. Nie muszą mieć odrębnego salonu, wystarczy wydzielone miejsce, chociażby w sklepie sprzedającym zbliżony asortyment np. przyrządy rehabilitacyjne lub materace (tak naprawdę cokolwiek z wyjątkiem klasycznych krzeseł biurowych).

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.17

Udostępnij artykuł:

Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę Jaka jest rola osoby wspierającej franczyzobiorcę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem