zaloguj
PRZEWIŃ

SPINALIS - pomysł na zdrowy zysk

Dla fizjoterapeutów i rehabilitantów

Dobry Pomysł na BiznesOstatnia z możliwości współpracy jest przeznaczona dla fizjoterapeutów czy rehabilitantów. Warunkiem jest zakup jednego krzesła SPINALIS. Fizjoterapeuta prezentuje nasz produkt swoim pacjentom i otrzymuje od nas prowizję od sprzedaży. Bardzo często korzystamy z wiedzy takich partnerów w kontaktach z klientami którzy zmagają się z poważnymi schorzeniami kręgosłupa, aby dobrać jak najlepsze dla nich rozwiązanie.

Jak wspomniano wyżej poziom inwestycji zależy od wybranej opcji współpracy. Oczywiście do ewentualnej opłaty wstępnej dodać należy koszt prowadzenia salonu, pensję pracownika, koszt druku ulotek, wizytówek itp. Jeśli chodzi o zyski to zależą one od aktywności partnera i ilość sprzedanych w danym miesiącu krzeseł. Im bardziej aktywny i zaangażowany partner tym większa sprzedaż i zysk.

Aby wspomóc sprzedaż centrala podejmuje ogólnopolskie akcje reklamowe, od eventów branżowych przez artykuły w prasie i w mediach społecznościowych, poprzez udział w programach telewizyjnych o tematyce zdrowia.

Zapraszamy do współpracy!

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.17

Udostępnij artykuł:

Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem