zaloguj
PRZEWIŃ

SPINALIS - pomysł na zdrowy zysk

Według najnowszych badań osoby siedzące dłużej niż 6 godzin dziennie są aż o 40% bardziej narażone na skrócenie życia niż te, które siedzą przez mniej niż trzy godziny dziennie.

Teza o zabójczym wpływie siedzącego trybu życia  na długość i jakość  życia jest nie do obalenia.  Jedynym rozwiązaniem mającym sens jest aktywny sposób siedzenia, czyli taki, który pozwala na swobodny ruch ciała w pozycji siedzącej.

Zostając dystrybutorem krzeseł  SPINALIS których siedzisko oparte na sprężynie zapewnia ruch miednicy oraz aktywuje mięśnie pleców i brzucha uzdrawiają Państwo plecy swoich klientów!

Opcje współpracy

Zważywszy na fakt, że większość populacji pracuje na siedząco i cierpi na bóle pleców baza naszych klientów jest ogromna, a potencjalne zyski naprawdę pokaźne. Franczyzobiorca SPINALIS zarabia na prowizji od sprzedaży krzeseł zdrowotnych. Opcja współpracy dająca wyłączność na województwo tzw. GOLD kosztuje 25 tys. PLN co stanowi opłatę wstępną za zestaw krzeseł i pakiet pomocniczy sprzedaży - jest to jedyny koszt jaki inwestor ponosi na rzecz franczyzodawcy.Dobry Pomysł na Biznes Mniejszy dystrybutor to tzw. SILVER - lokalny handlowiec który przedstawia krzesła SPINALIS swoim klientom. Otrzymuje on zestaw 2 modeli i pakiet pomocniczy sprzedaży bezpłatnie na zasadach wypożyczenia.

Nasz  franczyzobiorca może liczyć na ciągłe wsparcie produktowe, szkolenia, pomoc w obsłudze klienta. Ponad to przejmujemy wszelkie sprawy związane z magazynowaniem, wysyłką krzeseł, jedynym obowiązkiem franczyzobiorcy jest otwarcie i prowadzenie salonu SPINALIS oraz bieżąca obsługa klientów. Krzesła SPINALIS, przeznaczone dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, od 1999 roku są sprzedawane w całej Europie. W Polsce ich dystrybucją zajmuje się firma MEDEXO PL. Obecnie poszukuje franczyzobiorców, którzy zajmą się dystrybucją produktów na poszczególne województwa.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.18

Udostępnij artykuł:

Dobre, bo polskie - LollyPolly wchodzi w franczyzę Dobre, bo polskie - LollyPolly wchodzi w franczyzę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem