zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Smacznie i ekologicznie - otwieramy bar ze zdrowym jedzeniem

Od 2008 roku firma BIOWAY promuje zdrowy styl życia sukcesywnie otwierając restauracje sieci w kolejnych miastach. Proponuje zasady prostego i zdrowego odżywiania, ponieważ wierzy, że to, co jemy przekłada się na jakość naszego życia, samopoczucia psychicznego i fizycznego.

Franczyza firmy to nie tylko świetny pomysł na biznes, ale także wyjście naprzeciw wszystkim tym, którzy dbają o to, co jedzą.  

Nieoceniona pomoc na starcie

- Współpracując z BIOWAY otrzymacie Państwo kompletne know-how, a także wsparcie potrzebne do stworzenia i prowadzenia baru marki BIOWAY - informuje Jakub Pierzankowski, specjalista ds. marketingu firmy BIOWAY. - Udzielając licencji nie jesteśmy w stanie zagwarantować sukcesu komercyjnego prowadzonej działalności. Z naszego doświadczenia wynika, że sukces zależy w głównej mierze od zaangażowania i zdolności zarządczych biorcy licencji, nie zaś od posiadanych środków na inwestycję. Od kandydatów oczekujemy znalezienia potencjalnej lokalizacji na bar BIOWAY. Jej brak nie dyskwalifikuje kandydata, ponieważ dysponujemy bazą lokali, które możemy zaproponować. Pomagamy ocenić potencjał lokalizacji znalezionych przez biorców licencji. Pobieramy opłatę za przystąpienie do sieci w kwocie 10 000 zł netto.

Opłata ta obejmuje: znalezienie lub ocenę lokalizacji wskazanych przez biorcę licencji, konsultacje na etapie projektowania lokalu, wyszkolenie Kierownika baru i całego zespołu do pracy w danej lokalizacji, pomoc w sfinansowaniu inwestycji, nadzór nad procesem budowy lokalu, pomoc po otwarciu lokalu.

Po otwarciu baru wynagrodzenie BIOWAY ogranicza się jedynie do pobierania opłaty uzależnionej od osiąganych przez bar obrotów. Cały zysk z prowadzenia baru pozostaje własnością biorcy licencji. Dodatkowa opłata dotyczy wspólnego funduszu marketingowego i zostaje spożytkowana na wspólne działania marketingowe.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.28

Udostępnij artykuł:

Jak długo trwa dobór idealnego lokalu na nasz biznes Jak długo trwa dobór idealnego lokalu na nasz biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem