zaloguj
PRZEWIŃ

PODOLOGIA.pl - zdrowy krok do biznesu

Jak pracujemy z naszymi partnerami? Co zyskują partnerskie gabinety?

Sieć PODOLOGIA.pl i jej Partnerzy to siec gabinetów w całej Polsce. Dzięki systemowi myPODOLOGIA, jesteśmy w ciągłym kontakcie z naszymi Partnerami. Transfer wyników badań i projektów wkładek, zamówienia produktów, dostęp do wzorów kart  badań  to tylko wybrane atuty korzystania z naszej sieci.

Doradcy PODOLOGIA.pl Możliwość konsultacji z wykwalifikowanym zespołem specjalistów.  Kadra podologiczna, technicy ortopedzi, fizjoterapeuci, informatycy oraz kadra marketingu i finansów- oferują nie tylko szkolenia wdrożeniowe, ale codzienne wsparcie w prowadzeniu gabinetów.

Oprogramowanie

Wszyscy pracujemy w jednym programie, bez względu na to jaki sprzęt wybiera nasz  partner. Dzięki temu tworzymy zespół, który poprzez intuicyjną wymianę danych ma możliwość konsultowania wyników, oraz współpracy w projektowaniu indywidualnych produktów ortopodologicznych.

Korzystne warunki redystrybucji

Współpracę w zakresie wykonywania indywidualnych wkładek ortopedycznych, projektowanych i wykonywanych od podstaw dla każdej stopy - tj. sportowe, specjalistyczne, dziecięce, profilaktyczne.kosmetyki

Co wyróżnia nasz produkt?

Ręczna produkcja, projektowana niemalże na każdy "milimetr stopy" - uwzględniająca również potrzeby kolan, miednicy, kręgosłupa (stabilometria, amortyzacja, odciążenie, korekta wad) oraz atrakcyjne warunki handlowe na asortyment ortopodologiczny do sprzedaży w Gabinecie bez konieczności stoków magazynowych.image016   Po prostu! Otwórz z nami gabinet!

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.19

Udostępnij artykuł:

Franczyza bez cięć odcinek specjalny Franczyza bez cięć odcinek specjalny
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem