zaloguj
PRZEWIŃ

PODOLOGIA.pl - zdrowy krok do biznesu

Kto z nami współpracuje? Kogo zapraszamy do współpracy?

Kadra medyczna, kosmetologiczna oraz każda osoba niemająca wykształcenia medycznego może nawiązać współpracę z PODOLOGIA.pl, jako właściciel / manager placówki. W tej sytuacji oferujemy szkolenia rozwojowe, w ramach których uczymy "JAK PROWADZIĆ BIZNES MEDYCZNY", w prosty sposób pokonując gąszcz procedur, przepisów, kontraktów oraz marketingu medycznego. Dzięki PODOLOGIA.pl gabinety partnerskie poszerzają swoją ofertę o:

  • skuteczną innowacyjną komputerową diagnostykę stóp i aparatu ruchu,
  • możliwość analizowania postępów rehabilitacji, w ujęciu postępów i statystyki,
  • rozwój gabinetu poprzez dostęp do asortymentu i szkoleń,
  • indywidualne wkładki ortopedyczne, obuwie profilaktyczne i korekcyjne, odciążenia, kosmetyki podologiczne.

Współpracujemy z fizjoterapeutami, podologami, ortopedami, neurologami, chirurgami, diabetologami, dermatologami, ?ebologami, lekarzami rodzinnymi itd. Z PODOLOGIA.pl oraz specjalistami ortodoncji.

Zapraszamy do współpracy specjalistów którzy chcą rozwijać ofertę swoich usług ale również osoby poszukujące dobrego pomysłu na biznes. Każdy osoba,  nawet ta  niemająca wykształcenia medycznego może nawiązać współpracę z PODOLOGIA.pl. Z nami można zacząć od zera - pomożemy dobrać kadrę, wyposażymy gabinet w sprzęt diagnostyczny oraz wkładki, odciążenia i kosmetyki.

Z nami oszczędzasz - wiemy jak optymalizować zakupy i nie tracić na jakości.  Dajemy możliwość skorzystania z gotowego modelu działalności. Pomagamy usystematyzować wiedzę z zakresu diagnostyki i rehabilitacji, postępować zgodnie z procedurą medyczną. Wspieramy w rozwoju.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.19

Udostępnij artykuł:

Edukido to zajęcia pozalekcyjne z klockami Lego Edukido to zajęcia pozalekcyjne z klockami Lego
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem