zaloguj
PRZEWIŃ

PODOLOGIA.pl - zdrowy krok do biznesu

PODOLOGIA.pl to firma oferująca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla nowopowstających i istniejących na rynku gabinetów związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz specjalistyczną pielęgnacją stóp.

Podologia.pl ? Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

PODOLOGIA.pl to firma oferująca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla nowopowstających i istniejących na rynku gabinetów związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz specjalistyczną pielęgnacją stóp. Rozpoczęliśmy swoje działania w 2010 r. w oparciu o współpracę z medyczną firmą SPONDYLUS, która to od 30 lat zajmuje się leczeniem i rehabilitacją aparatu ruchu. Jako pionierzy wspólnie rozwijaliśmy w Polsce podologię, raczkującą wtedy w Polsce dziedzinę medycyny, koncentrującą się na problemach stóp i kończyn dolnych. 

Głównym założeniem PODOLOGIA.pl jest rozwój sieci gabinetów ortopodologicznych, w oparciu o współpracę z kadrą medyczną w Polsce, której zadaniem jest szczegółowa diagnostyka ortopodologiczna  oraz umożliwienie zamówienia dla Pacjenta indywidualnych wkładek ortopedycznych, indywidualnego obuwia, odciążeń oraz skorzystania z zabiegów specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Sukces przekroczył nasze oczekiwania, ponieważ aktualnie współpracujemy kilkudziesięcioma gabinetami w oparciu o KNOW - HOW PODOLOGIA.pl oraz SPONDYLUS.

Warunki współpracy Każda współpraca z PODOLOGIA.pl jest skrojona na miarę potrzeb partnera. W zależności od aktualnej pozycji na rynku nowego Partnera, proponujemy konkurencyjne rozwiązania biznesowe - bezpieczne, dostosowane do możliwości rozwojowych, potencjału regionu oraz konkurencji - mając na uwadze dwa najważniejsze cele: dynamiczny rozwój oraz szybka stopa zwrotu inwestycji:

  1. System franczyzowy tj. gotowy model współpracy na ściśle określonych zasadach
  2. System partnerski z nowymi bądź z istniejącymi już gabinetami, będący elastyczną formą współpracy, uwzględniającą analizę przedsięwzięcia oraz możliwości rozwoju.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.19

Udostępnij artykuł:

Dobre, bo polskie - LollyPolly wchodzi w franczyzę Dobre, bo polskie - LollyPolly wchodzi w franczyzę
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem