zaloguj
PRZEWIŃ

PODOLOGIA.pl - zdrowy krok do biznesu

PODOLOGIA.pl to firma oferująca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla nowopowstających i istniejących na rynku gabinetów związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz specjalistyczną pielęgnacją stóp.

Podologia.pl ? Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

PODOLOGIA.pl to firma oferująca profesjonalne i kompleksowe rozwiązania dla nowopowstających i istniejących na rynku gabinetów związanych z leczeniem, rehabilitacją oraz specjalistyczną pielęgnacją stóp. Rozpoczęliśmy swoje działania w 2010 r. w oparciu o współpracę z medyczną firmą SPONDYLUS, która to od 30 lat zajmuje się leczeniem i rehabilitacją aparatu ruchu. Jako pionierzy wspólnie rozwijaliśmy w Polsce podologię, raczkującą wtedy w Polsce dziedzinę medycyny, koncentrującą się na problemach stóp i kończyn dolnych. 

Głównym założeniem PODOLOGIA.pl jest rozwój sieci gabinetów ortopodologicznych, w oparciu o współpracę z kadrą medyczną w Polsce, której zadaniem jest szczegółowa diagnostyka ortopodologiczna  oraz umożliwienie zamówienia dla Pacjenta indywidualnych wkładek ortopedycznych, indywidualnego obuwia, odciążeń oraz skorzystania z zabiegów specjalistycznej pielęgnacji stóp.

Sukces przekroczył nasze oczekiwania, ponieważ aktualnie współpracujemy kilkudziesięcioma gabinetami w oparciu o KNOW - HOW PODOLOGIA.pl oraz SPONDYLUS.

Warunki współpracy Każda współpraca z PODOLOGIA.pl jest skrojona na miarę potrzeb partnera. W zależności od aktualnej pozycji na rynku nowego Partnera, proponujemy konkurencyjne rozwiązania biznesowe - bezpieczne, dostosowane do możliwości rozwojowych, potencjału regionu oraz konkurencji - mając na uwadze dwa najważniejsze cele: dynamiczny rozwój oraz szybka stopa zwrotu inwestycji:

  1. System franczyzowy tj. gotowy model współpracy na ściśle określonych zasadach
  2. System partnerski z nowymi bądź z istniejącymi już gabinetami, będący elastyczną formą współpracy, uwzględniającą analizę przedsięwzięcia oraz możliwości rozwoju.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.20

Udostępnij artykuł:

Jak to działa Jak to działa
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem