Franczyza z myślą o niemowlętach

„Dziecko kosztuje” – takie stwierdzenie bardzo często pada z ust rodziców. Dodają też, że koszty zaczynają się już tak naprawdę w chwili, kiedy przyszli rodzice dowiadują się o tym, że już niedługo powitają na świecie swoją pociechę. Wyprawki dla dziecka do najtańszych nie należą. Na to jednak rodzice nigdy nie szczędzą pieniędzy i w miarę możliwości zaopatrują nienarodzone maleństwo w najlepsze akcesoria. Z roku na rok rośnie bowiem świadomość rodziców, którzy wybierają dla swoich dzieci produkty wysokiej jakości, a unikają produktów niesprawdzonych.   Pożądane przez rodziców są nie tylko akcesoria dziecięce, ale także dobre miejsca opieki nad maleństwem. Tym bardziej, że w publicznych żłobkach ciągle brakuje miejsc.   

 

Na rynku jest coraz więcej biznesów franczyzowych stworzonych z myślą o najmłodszych – m.in. zabawki, sklepy z akcesoriami dla niemowląt, sklepy odzieżowe, żłobki. Rodzice potrafią rozpoznać wartościowe zabawki i akcesoria, miejsca opieki, patrząc przyszłościowo na możliwości rozwojowe dziecka.

 

Dlatego też rodzice i niemowlęta to grupa klientów, o którą warto się postarać.

 

Właściciele konceptów franczyzowych z ofertą dla niemowląt i starszych dzieci twierdzą, że odnotowują wzrosty obrotów i powiększają sieci sprzedaży.

 

Prezentujemy 10 pomysłów franczyzowych lub ofert współpracy stworzonych z myślą o najmłodszych milusińskich.

 

IMAGINARIUM – sieć sklepów edukacyjnych z zabawkami dla dzieci i niemowląt

 

 

To najlepiej wyspecjalizowana sieć sklepów z zabawkami na świecie, z 340 punktami sprzedaży w 30 krajach, która oferuje rodzicom i dzieciom naukę, rozrywkę i najwyższą gwarancję jakości i bezpieczeństwa.

 

Sieć oferuje także akcesoria dla niemowląt – zarówno zabawki tj. muzyczne karuzele do łóżeczka, obrazki ze światełkami LED, projektor obrazów i dźwięków, wideonianie bezpieczeństwa, a także gondole, wyprawki, przytulanki, maty dla zabawy i gimnastyki dla niemowląt, walce gimnastyczne, kojce itp.

 

W IMAGINARIUM pracuje liczna grupa osób pełnych dynamizmu, inicjatywy oraz chęci i zapału do pracy. Profesjonaliści o różnych umiejętnościach, osobowościach i zawodach, odzwierciedlający różnorodność, którą sieć dostrzega również wśród swoich gości.

 

Kluczem IMAGINARIUM jest jej filozofia, zawsze czuwająca nad tym, żeby przyczynić się do tworzenia lepszego świata, a także jakość, innowacyjność i kreatywność, które są odzwierciedlone we wszystkich jej produktach i usługach: gry, Imagicare, telekomunikacja, podróże...

 

Sieć poszukuje osób, które pragnęłyby rozpocząć swoje własne doświadczenia przedsiębiorcze, chciałyby urozmaicić swoje działania, ale przede wszystkim są zafascynowane światem dziecka i IMAGINARIUM. Osób, które wzbogaciłyby sieć franczyzobiorców. Firma uważa, iż w przyszłości sieci franczyzowe nie będą czerpały wyłącznie z zaplecza franczyzodawcy, ale będą posiadały sieć tak świetnych i kreatywnych franczyzobiorców tworzących odpowiednie warunki do czerpania korzyści z ich pomysłów i wkładu.

 

Jeśli więc szukasz projektu, który byłby tak odmienny jak i pasjonujący, jeśli chcesz należeć do marki o uznanym prestiżu i skonsolidowanej pozycji na rynku, koniecznie skontaktuj się z siecią.

 

Katalog Franczyz

Sprawdź gotowe pomysły

Mydlarnia u Franciszka
Akademia Nauki