zaloguj

Franczyza z myślą o najmłodszych - zainspiruj się dziećmi

KREATYWKA - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci wymagających wsparcia w procesie rozwoju

Niektóre dzieci wymagają specjalistycznego wsparcia w procesie harmonijnego rozwoju. Szeroko rozumianej pomocy np. psychologów, pedagogów, logopedów, rytmiczanki, muzykologów. Chcesz pomóc tym dzieciom i ich rodzicom?

KREATYWKA oferuje autorskie zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt i małych dzieci (z rodzicami, zastępujące rytmikę i animacyjne) oparte na zabawie, muzyce i efekcie Mozarta, a także zaprasza najmłodszych na wyjątkowe Koncerty Kreatywki. Wszystkie programy odpowiadają percepcyjnie dzieciom i są dopasowane do odpowiedniej grupy wiekowej.

Trzy modele działania w ramach jednej umowy franchisingowej:

 • rozwijające zajęcia muzyczno-ruchowe dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 5 roku życia) z rodzicami z podziałem na 4 grupy wiekowe;
 • zajęcia muzyczno-wokalne dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat zastępujące rytmikę (przedszkola, kluby malucha i domy kultury itp.);
 • animacje okolicznościowe "Świętujemy z Kreatywką" dla dzieci od 2 do 6 lat (urodzinki, imieninki i inne ważne wydarzenia w życiu dzieci).

Konspekty zajęć:

 • programy rozwijających zajęć muzyczno-ruchowych dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 5 roku życia) z rodzicami z podziałem na 4 grupy wiekowe;
 • programy przedszkolnych zajęć muzyczno-wokalnych zastępujące rytmikę dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat ;
 • programy animacji okolicznościowej "Świętujemy z Kreatywną" dla dzieci od 2 do 6 lat
 • autorskie konspekty zajęć wraz z tekstami, nutami, podkładami muzycznymi i metodyką prowadzenia spotkań;
 • rozwiązania w dziedzinie harmonijnej edukacji niemowląt i małych dzieci.

Koszty podstawowe inwestycji:

 • jednorazowa opłata franchisingowa wstępna - zależy od liczby mieszkańców miasta/regionu;
 • jednorazowy koszty pomocy dydaktycznych i instrumentów ok. 2.000-3.000 zł;
 • koszty materiałów reklamowych;
 • kaucja zwrotna (3 x opłaty miesięczne).

Koszty miesięczne:

 • stała opłata miesięczna;
 • nie pobieramy procentów od osiąganych zysków.

Opłata jednorazowa wstępna:  4.000 zł licencja + 4.000 zł szkolenia. 

Na obszar wyłączności do 100 tysięcy mieszkańców. Cena zawiera szkolenie partnera oraz jednej instruktorki z zajęć z rodzicami, jednej z zajęć zastępujących rytmikę i jednej z zajęć animacyjnych.

Obszar większy: + 4.000 zł za każde kolejne 100 tysięcy mieszkańców. Opłata miesięczna: 500 zł Na obszar wyłączności do 100 tysięcy mieszkańców. Obszar większy: + 200 PLN za każde następne 100 tysięcy mieszkańców.

WYDAWNICTWO MODRY SŁOŃ - personalizowane bajki dla dzieci

Lubisz książki i marzysz o swoim wydawnictwie? A przy okazji ? chciałbyś wydawać książki dla najmłodszych i to w dodatku z bohaterami o takich jak one imionach? Zerknij na ofertę Wydawnictwa MODRY SŁOŃ.

Firma zajmuje się wydawaniem personalizowanych bajek dla dzieci. Każde dziecko może stać się ich bohaterem i wymienione będzie tam z imienia i nazwiska. W ofercie wydawnictwa m.in: edukacyjne książeczki dla dzieci, gry logiczne krecik, książki personalizowane, a także zabawki edukacyjne dla dzieci.

Wymagania wobec franczyzobiorców są naprawdę przyjazne dla biorcy. Wystarczy mieć komputer i czarno-białą drukarkę laserową. Nie trzeba wynajmować ani specjalnego pomieszczenia, ani pożyczać w banku ogromnej kwoty na inwestycję. Drukować można we własnym domu. Składanie książek jest bardzo łatwe.

A koszt inwestycji przystępny. Wydawnictwo ustaliło cenę pojedynczej licencji na rynek polski na 1800 zł (netto).

Biorca musi zainwestować również w zakup półproduktów do produkcji bajek: ilustracji i okładek - przy podpisaniu umowy minimalnie 120 sztuk, przy kolejnych zamówieniach min. 60 sztuk lub ich wielokrotność.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.30

Udostępnij artykuł:

Edukido to zajęcia pozalekcyjne z klockami Lego Edukido to zajęcia pozalekcyjne z klockami Lego
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem