zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Franczyza z myślą o najmłodszych - zainspiruj się dziećmi

KREATYWKA - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci wymagających wsparcia w procesie rozwoju

Niektóre dzieci wymagają specjalistycznego wsparcia w procesie harmonijnego rozwoju. Szeroko rozumianej pomocy np. psychologów, pedagogów, logopedów, rytmiczanki, muzykologów. Chcesz pomóc tym dzieciom i ich rodzicom?

KREATYWKA oferuje autorskie zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt i małych dzieci (z rodzicami, zastępujące rytmikę i animacyjne) oparte na zabawie, muzyce i efekcie Mozarta, a także zaprasza najmłodszych na wyjątkowe Koncerty Kreatywki. Wszystkie programy odpowiadają percepcyjnie dzieciom i są dopasowane do odpowiedniej grupy wiekowej.

Trzy modele działania w ramach jednej umowy franchisingowej:

 • rozwijające zajęcia muzyczno-ruchowe dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 5 roku życia) z rodzicami z podziałem na 4 grupy wiekowe;
 • zajęcia muzyczno-wokalne dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat zastępujące rytmikę (przedszkola, kluby malucha i domy kultury itp.);
 • animacje okolicznościowe "Świętujemy z Kreatywką" dla dzieci od 2 do 6 lat (urodzinki, imieninki i inne ważne wydarzenia w życiu dzieci).

Konspekty zajęć:

 • programy rozwijających zajęć muzyczno-ruchowych dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 5 roku życia) z rodzicami z podziałem na 4 grupy wiekowe;
 • programy przedszkolnych zajęć muzyczno-wokalnych zastępujące rytmikę dla dzieci w wieku 3, 4 i 5 lat ;
 • programy animacji okolicznościowej "Świętujemy z Kreatywną" dla dzieci od 2 do 6 lat
 • autorskie konspekty zajęć wraz z tekstami, nutami, podkładami muzycznymi i metodyką prowadzenia spotkań;
 • rozwiązania w dziedzinie harmonijnej edukacji niemowląt i małych dzieci.

Koszty podstawowe inwestycji:

 • jednorazowa opłata franchisingowa wstępna - zależy od liczby mieszkańców miasta/regionu;
 • jednorazowy koszty pomocy dydaktycznych i instrumentów ok. 2.000-3.000 zł;
 • koszty materiałów reklamowych;
 • kaucja zwrotna (3 x opłaty miesięczne).

Koszty miesięczne:

 • stała opłata miesięczna;
 • nie pobieramy procentów od osiąganych zysków.

Opłata jednorazowa wstępna:  4.000 zł licencja + 4.000 zł szkolenia. 

Na obszar wyłączności do 100 tysięcy mieszkańców. Cena zawiera szkolenie partnera oraz jednej instruktorki z zajęć z rodzicami, jednej z zajęć zastępujących rytmikę i jednej z zajęć animacyjnych.

Obszar większy: + 4.000 zł za każde kolejne 100 tysięcy mieszkańców. Opłata miesięczna: 500 zł Na obszar wyłączności do 100 tysięcy mieszkańców. Obszar większy: + 200 PLN za każde następne 100 tysięcy mieszkańców.

WYDAWNICTWO MODRY SŁOŃ - personalizowane bajki dla dzieci

Lubisz książki i marzysz o swoim wydawnictwie? A przy okazji ? chciałbyś wydawać książki dla najmłodszych i to w dodatku z bohaterami o takich jak one imionach? Zerknij na ofertę Wydawnictwa MODRY SŁOŃ.

Firma zajmuje się wydawaniem personalizowanych bajek dla dzieci. Każde dziecko może stać się ich bohaterem i wymienione będzie tam z imienia i nazwiska. W ofercie wydawnictwa m.in: edukacyjne książeczki dla dzieci, gry logiczne krecik, książki personalizowane, a także zabawki edukacyjne dla dzieci.

Wymagania wobec franczyzobiorców są naprawdę przyjazne dla biorcy. Wystarczy mieć komputer i czarno-białą drukarkę laserową. Nie trzeba wynajmować ani specjalnego pomieszczenia, ani pożyczać w banku ogromnej kwoty na inwestycję. Drukować można we własnym domu. Składanie książek jest bardzo łatwe.

A koszt inwestycji przystępny. Wydawnictwo ustaliło cenę pojedynczej licencji na rynek polski na 1800 zł (netto).

Biorca musi zainwestować również w zakup półproduktów do produkcji bajek: ilustracji i okładek - przy podpisaniu umowy minimalnie 120 sztuk, przy kolejnych zamówieniach min. 60 sztuk lub ich wielokrotność.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.32

Udostępnij artykuł:

Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie Czy długość szkolenia franczyzobiorcy ma znaczenie
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem