zaloguj / zarejestruj
PRZEWIŃ

Franczyza z myślą o najmłodszych - zainspiruj się dziećmi

MUSICAL BABIES - język angielski dla dzieci

Jesteś nauczycielem języka angielskiego lub hiszpańskiego? Jeśli tak - bardzo dobrze, jeśli nie - nic nie szkodzi. Franczyzobiorcą Musical Babies może bowiem zostać osoba, która jako wykwalifikowany nauczyciel bezpośrednio będzie prowadzić zajęcia Musical Babies i Musical English, lecz także osoba, która nie będąc nauczycielem zamierza zatrudnić osoby prowadzące, samej natomiast koordynując rozwój zajęć.

Pośród obecnych franczyzobiorców są właściciele szkół językowych, przedszkoli, żłóbków prywatnych, szkół muzycznych, jak również placówek organizujących dzieciom czas wolny. Franczyzobiorcą może zostać także wykwalifikowany nauczyciel języka angielskiego nieposiadający swojego własnego lokalu, prowadzący zajęcia w różnorodnych placówkach edukacyjnych i np. Domach Kultury.

Musical Babies to zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim dla dzieci od szóstego miesiąca życia do trzech lat. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego - wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy, muzykę klasyczną i ruch. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy składa się śpiewanie piosenek, recytowanie rymowanek przez osobę prowadzącą (i opiekunów w przypadku zajęć w grupach z opiekunami) przy równoczesnym wykonywaniu określonych, często zabawnych czynności przez dzieci, ćwiczenia wykształcające poczucie rytmu, zabawy ruchowe oraz taniec do muzyki ludowej i etnicznej. Istotną rolę spełniają wszelakie pomoce wizualne i dydaktyczne, obrazujące słownictwo używane w piosenkach.

Franczyza może zostać wykupiona na całe miasto, także na zasadzie wyłączności, lub tylko na jego część, na określony rejon, czy jedną placówkę.

System MUSICAL BABIES w istocie obejmuje trzy programy:

  • Musical Babies- czyli zajęcia muzyczno-ruchowe w języku angielskim dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat;
  • Musical English- nauka języka angielskiego metodą muzyczno-ruchową dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat;
  • Ninos Musicales- nauka języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat.

Opłaty franczyzowe są przejrzyste, niewygórowane, a opłata na poczet tantiemów, w wysokości 5 % obliczana jest tylko na podstawie faktycznej sprzedaży. Pełna oferta dostępna jest u autorki programu.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.29

Udostępnij artykuł:

Podarunkowe gadżety pomysłem na biznes Podarunkowe gadżety pomysłem na biznes
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem