zaloguj / zarejestruj

Franczyza z myślą o najmłodszych - zainspiruj się dziećmi

Najmłodsi mogą być nieocenionym źródłem inspiracji. Także, jeśli chodzi o dochodowy biznes franczyzowy. Dziecięca moda, kreatywne zabawki, personalizowane książeczki, taniec, sale i place zabaw, języki obce, agencja niań, szkółka piłkarska - wybór biznesów związanego z milusińskimi jest niemal tak duży, jak duża jest dziecięca wyobraźnia.

Jeśli więc lubisz dzieci i chcesz sprawiać, żeby były szczęśliwe i spełnione - przeczytaj ten artykuł.

Przygotowaliśmy 10 pomysłów na franczyzy, które powstały z myślą o dzieciach.

KREATYWNE MALUCHY - twórcze zabawki dla dzieci

Dzieci kochają zabawki! Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes w przyszłościowej branży kreatywnych zabawek dla dzieci lub poszukujesz nowatorskich, bardziej skutecznych sposobów dotarcia do najmłodszych i ich rodziców skorzystaj z oferty franczyzowej KREATYWNE MALUCHY.

Jako jedyna firma na rynku łączy ona sprzedaż produktów na wyspach w centrach handlowych z pomysłowymi warsztatami. Pozwalają one przetestować towary i doświadczać twórczej zabawy.

Dodatkową formą promocji i sprzedaży może być organizacja kreatywnych eventów dla instytucji zewnętrznych. Firma poszukuje osób do współpracy, które - niewielkim nakładem finansowym potrzebnym jedynie na zakup "wyspy" oraz na zatowarowanie - chcą czerpać wymierne korzyści z franczyzy KREATYWNYCH MALUCHÓW jako dodatkowego źródła dochodu, a z biegiem czasu wzmacniać swoją stabilność finansową.

Oferta kierowana jest również do fascynatów kreatywnej edukacji, którzy poszukują ciekawych sposobów na codzienną pracę wykorzystując potencjał znanej marki, dostępność szkoleń i wypróbowanych metod sprzedaży. Zestawienie inwestycyjne:

  • meble 13000 zł netto;
  • pierwsze zatowarowanie 9000-15000 zł netto;
  • Pakiet franchisingowy (jednorazowa opłata) 2500 zł brutto;
  • 400 zł netto - stała opłata miesięczna.

Możesz też skorzystać z innych opcji franczyzowych dotyczących zabawek dla dzieciaków, np. TOY PLANET, WYSPA SZKRABÓW itp.

KIDS STUDIO - jedyny taki projekt franczyzowy

Twoją pasją jest taniec, akrobatyka i chcesz dzielić się nią z dziećmi? To franczyza idealna dla Ciebie. KIDS STUDIO powstało w odpowiedzi na chęć zmiany upodobań współczesnej młodzieży, spędzającej czas najchętniej przed komputerem lub telewizorem.

Szkoła proponuje alternatywną formę odpoczynku, motywując: sport to nie tylko zdrowie, ale również nauka wytrwałości, samodyscypliny, koncentracji. To lepszy start w przyszłość. To nauka poprzez zabawę. Uwolnienie młodzieńczej energii i ekspresji w pozytywny sposób. Rozwijanie cech motorycznych. W ofercie znajdują się zespoły taneczno rytmiczne dla najmłodszych (4-6 lat) i zespoły taneczne oraz gimnastyczne dla dzieci starszych.

KIDS STUDIO to jedyny w Polsce franczyzowy projekt przestrzeni sportowych dedykowany dzieciom. Dwie filie działają z powodzeniem w Zgierzu i Częstochowie. W ofercie są zajęcia takie jak: akrobatyka, gimnastyka artystyczna, rytmika, balet, hip hop, break dance. Dzieci uczą się tańczyć na dwa sposoby: jako członkowie zespołów oraz uczestnicy otwartych zajęć karnetowych.

Warunki lokalizacyjne: miasto powyżej 10 tys. mieszkańców;

Warunki lokalowe: lokal min. 150 m2.

Zestawienie inwestycyjne:

Min. kwota inwestycji: od 35 tys. zł;

Wykupienie licencji: 10 tys. zł;

Zakup materiałów do standaryzacji wnętrz: od 15 tys. zł;

Stała opłata miesięczna: 1 000 zł;

Roczna opłata marketingowa: 3 000 zł.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.41

Udostępnij artykuł:

Dla jakiego biznesu wybór lokalizacji jest kluczowy do osiągnięcia sukcesu Dla jakiego biznesu wybór lokalizacji jest kluczowy do osiągnięcia sukcesu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO

Sprawdź też inne pomysły na biznes

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem