zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza za 1 zł Przeczytaj, czy to możliwe

Myjnia za złotówkę

Nowoczesna franczyzowa sieć Mobilnych Myjni Parowych SteamArt jest świetną alternatywą dla myjni stacjonarnych takich jak np. myjnie bezdotykowe. Prowadzi również sprzedaż profesjonalnego sprzętu do czyszczenia parowego, w które wyposażone są eko myjnie.

Ecomyjnia SteamArt dąży do maksymalnego zredukowania ilości zużytej wody, jednocześnie podnosząc jakość mycia pojazdu. Jest to możliwe dzięki gamie zaawansowanych rozwiązań, w szczególności efektywnym myjkom parowym. Każda oferowana myjka parowa spełnia wszelkie normy i standardy bezpieczeństwa. Specjalnie dla swoich Klientów franczyzodawca przygotował promocyjną  ofertę leasingową.

W pełni wyposażoną mobilną myjnię parową w systemie franczyzowym lub partnerskim  można odebrać już za 1 zł.  Wystarczy że klient posiada pozytywną historię kredytową! Istnieje też możliwość wniesienia większej wpłaty własnej.

Niektóre sieci franczyzowe oferują okresowe promocje, w czasie których opłata za przyłączenie do nich wynosi właśnie 1 zł. Warto więc na bieżąco sprawdzać oferty poszczególnych firm.

Pizza spod piramid - za 0 zł

Niektóre firmy nie pobierają w ogóle wstępnej opłaty franczyzowej.

Praktykuje to m.in. pizzeria Crazy Piramid Pizza oferująca wyjątkową pizzę w kształcie rożka. Sama idea na tworzenie pizzy o kształcie rożka pojawiła się już w 1994 roku. Na początku, ta odważna wersja pizzy była testowana w kilku miejscach w województwie łódzkim. Nietypowa forma pizzy spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Nowa inicjatywę wyróżniają dwie cechy: niewielki koszt inwestycji i wyjątkowy produkt, w postaci pizzy w kształcie rożka.

Franczyzobioca ma do wyboru: pełen koncept restauracyjny z pełnowymiarową pizzą, pizzą rożek i innymi daniami; okienko podawcze; wprowadzenie produktu do każdego lokalu gastronomicznego, pizzerii, pubu lub stacji benzynowych.

W trakcie sezonu letniego, w miastach nadmorskich przyczepy gastronomiczne Crazy Piramid Pizza będą serwowały m.in. pizza rożek i kebab. Sieć oferuje także darmowe szkolenia dla swoich franczyzobioców i ich pracowników.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.07

Udostępnij artykuł:

Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości Franczyza na próbę z Północ Nieruchomości
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem