zaloguj
PRZEWIŃ

Franczyza za 1 zł Przeczytaj, czy to możliwe

0 zł za prowadzenie Punktu Partnerskiego "Stempleks.pl"

W punktach partnerskich klienci mogą wykonać zlecenia na wykonanie pieczątek, wizytówek, ulotek a także przegrania materiału ze starych kaset video do wersji cyfrowej np. DVD. Nie pobiera się żadnych opłat za oznakowanie, dostawę i odbiór zleceń czy materiały reklamowe. Do prowadzenia Punktu Partnerskiego nie jest wymagana żadna inwestycja, ani koncesja na usługi poligraficzne.

Nie pobierane są też żadne opłaty licencyjne.

Dbaj o Zdrowie za 0 zł

Apteki pod szyldem Dbam o Zdrowie, to ogólnopolska grupa placówek o uznanej pozycji rynkowej. Apteka to placówka szczególna ze względu na otoczenie prawno-organizacyjne, w jakim funkcjonuje. To także obrót produktami o specyficznym charakterze. Prowadzenie działalności aptecznej to duże wyzwanie, ale także ogromna satysfakcja społeczna i biznesowa. Przewidywana suma inwestycji zależna od etapu przystąpienia do projektu franczyzowego.

Brak opłaty wstępnej.

Ubezpieczenia CUK

Opłaty wstępnej nie pobierają także Ubezpieczenia CUK. Mają one największą w Polsce sieć sprzedaży - 155 franczyzowych i 55 własnych placówek. Jest to rozpoznawalna marką o ugruntowanej na rynku ubezpieczeń pozycji.

Franczycobiorcy CUK przed uruchomieniem swojej placówki uczestniczą w szkoleniu oraz otrzymują "pakiet startowy", obejmujący materiały reklamowe i gadżety, które pomagają w promocji oddziału podczas pierwszych miesięcy działalności.

Punkt Partnerski to w porównaniu do franczyzy bardziej elastyczna forma współpracy. Jeśli prowadzisz już działalność gospodarczą i chcesz ją uzupełnić o produkty ubezpieczeniowe, to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Niezależny Doradca to trzecia możliwość realizowania biznesu w ubezpieczeniach. Daje najwięcej swobody, bo skierowana jest do już działających multiagentów ubezpieczeniowych, którzy działają pod własną marką. Największym atutem współpracy w tym modelu jest możliwość uzupełnienia oferty swojej działającej multiagencji o dodatkowe towarzystwa ubezpieczeniowe.

Do wyboru jest 18-stu ubezpieczycieli, którzy dają dostęp do kilkudziesięciu produktów.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.07

Udostępnij artykuł:

Al.Capone specjaliści od alkoholu Al.Capone specjaliści od alkoholu
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem