zaloguj

Blue Shadow - twórz z nami polską modę

Blue Shadow to marka tworzona przez duet siostrzany - Romę i Sarę Barna. Tworzymy autorskie kolekcje, dbamy o krótkie serie i cotygodniowe wprowadzanie nowych modeli.

Kolekcje na poszczególne sezony zawsze powstają w Polsce, dlatego jesteśmy dumni, że odzież Blue Shadow możemy sygnować metką - TWORZYMY POLSKĄ MODĘ.  W 2015 roku na Międzynarodowych Targach Mody otrzymaliśmy Nagrodę Anny Fendi.

Inspiracją do tworzenia nowych kolekcji są kobiety wokół nas. Ich styl życia, zainteresowania, wyzwania, jakie przed nimi stoją.

Sukces tkwi w zgranej pracy zespołowej

Dobry Pomysł na Biznes Roma i Sara Barna W Blue Shadow pamiętamy o wszystkich kobietach, bez względu na wiek i proporcje. Naszym mottem jest hasło: "Bądź piękna w każdym rozmiarze".

Misja marki Blue Shadow wykracza znacznie dalej poza tworzeniem autorskich kolekcji. Otwierając kolejne salony Blue Shadow dbamy o to, aby Polki miały jak najlepszy dostęp do naszej odzieży. Jednak najważniejsza nie jest wyłącznie ilość salonów, a jakość w każdym aspekcie - zarówno dla klientek jak i partnerów biznesowych, współpracujących z naszą marką w ramach franczyzy.

W Blue Shadow oferujemy bardzo szeroką współpracę odnośnie prowadzenia ekskluzywnego salonu naszej marki. Oferujemy także wsparcie merytoryczne w ramach Akademi Blue Shadow, organizując szkolenia dotyczące profesjonalnej obsługi klienta, VM i stylizacji. Wspieramy i opiekujemy się naszymi współpracownikami ponieważ wiemy, że sukces tkwi w zgranej pracy zespołowej. Nasze sklepy mogą liczyć na stałą opiekę profesjonalnych i życzliwych Managerów Regionalnych. Blue Shadow zawsze chciało być blisko swoich klientek, dlatego we wszystkich naszych salonach skupiamy się na stylizacji.

Nie skupiamy się na pojedynczych elementach ubioru, lecz na pełnym obrazie naszych klientek, które zawsze chcemy ubierać wyjątkowo na każdą okazję. Dołączamy do zakupów usługę, którą oferujemy z miłości do mody i szacunku do naszych klientek, które odkryły i doceniły Blue Shadow. Naszymi klientkami są kobiety w różnym wieku. Ceniące ciekawe wzornictwo oraz wysoką jakość, otwarte na nowe trendy. Odzież Blue Shadow powstaje w szerokiej gamie rozmiarów od 34 do 50.

Oceń artykuł:

Średnia ocen: 3.14

Udostępnij artykuł:

Biznes oparty na miłości do czworonogów. Handel i dystrybucja psich akcesoriów Biznes oparty na miłości do czworonogów. Handel i dystrybucja psich akcesoriów
ZOBACZ WIĘCEJ FILMÓW
POWRÓT DO LISTY
POPRZEDNIE VIDEO KOLEJNE VIDEO
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem